Reklama
Reklama

Rozenek i Majdan wybrali się na spacer. Wymowne kadry po rodzinnym dramacie. A w komentarzach burza!

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) oraz Radosław Majdan (50 l.) to jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo przeżył parę dni temu ogromną tragedię. 50-letni były piłkarz musiał pożegnać swoją ukochaną mamę. Halina Majdan chorowała od dawna, jednak jej stan w ostatnim czasie bardzo się pogorszył. Małgorzata oraz Radosław w miniony piątek uczestniczyli w ostatniej drodze kobiety. Kilkanaście godzin temu Rozenek udostępniła na swoim instagramowym koncie nagranie, które spotkało się z masą nieprzychylnych komentarzy.

Radosał Majdan żegna zmarłą matkę

Radosław Majdan pomimo swojego dojrzałego wieku zawsze przyznawał w wywiadach, że jest przywiązany do ukochanej mamy. Niestety, w minionych latach kontakt z rodzicielką był znacznie trudniejszy. U kobiety zdiagnozowano chorobę Alzeheimera. Mama Radka pozostawała przez jakiś czas pod opieką rodziny, później trafiła na jakiś czas do ośrodka, w którym się nią opiekowano.

Jakiś czas temu przeszła udar i trafiła do szczecińskiego szpitala. Radosław i Małgorzata zdążyli się jednak z nią pożegnać. Halina Majdan odeszła 10 lutego 2023 roku, w wieku zaledwie 72 lat.

Reklama


Burza w komentarzach pod postem Małgorzaty

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan próbują otrząsnąć się po rodzinnej tragedii i starają się żyć normalnie. Niedawno na instagramowym koncie celebrytki pojawiło się nagranie z rodzinnego spaceru z dzieckiem oraz mężem. Niestety, filmik nie każdemu przypadł do gustu. Fani po dokładnym obejrzeniu wideo dostrzegli "przewinienie" Radosława. Jednogłośnie uznali, że były piłkarz idzie niezgodnie z przepisami.

Okazuje się, że Majdan zamiast chodnika dla pieszych, do niedzielnego spaceru, wybrał ścieżkę rowerową. Na dodatek trzymał na rękach małego Tadzia. Lepiej nie myśleć, do jakiej tragedii mogłoby dojść, gdyby rozpędzony rowerzysta w nich wpadł.

W sekcji komentarzy pojawiło się sporo słów krytyki dotyczących zachowania Radosława. Niektórzy nie zostawili na nim suchej nitki, inni z kolei skupili się na obronie byłego piłkarza. Pojawiły się głosy, że Majdan mógł się zapomnieć.

"Dlaczego Radosław idzie po ścieżce rowerowej, gdy obok jest chodnik?"

"Serio komentujecie i czepiacie się okularów...ścieżki rowerowej i czort tam wie czego!! Chociaż większość osób to robi na świecie. Litości...plis. Więcej luzu"

Pogrzeb Haliny Majdan

17 lutego 2023 roku mama Radosława Majdana została pochowana w rodzinnym grobie na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. W ostatniej drodze towarzyszyli jej Radosław, jego brat Cezary z rodziną, a także Małgorzata Rozenek-Majdan z synami. Na cmentarzu pojawili się również kibice Pogoni Szczecin, czyli klubu, w którym Majdan rozpoczynał swoją karierę piłkarską.

"Chcemy podziękować za towarzyszenie w ostatniej drodze naszej mamy. Na śmierć matki nigdy nie jesteśmy gotowi. Mamusiu, dziękuję ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci" - powiedział Radosław po uroczystościach pogrzebowych.

Zobacz też:

Radosław Majdan: Jego mama cieszy się z zaręczyn i wnuków!

Radek Majdan uszczęśliwił swoją mamę! Skomentowała ciążę synowej!

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Była blisko z teściową

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy