Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Potocka przeszła chorobę. W pośpiechu odpuszczała szpital

Małgorzata Potocka (68 l.) w zeszłym roku bardzo poważnie przeszła COVID - 19. Choroba jednak nie powstrzymała jej w realizacji teatralnego projektu. Jak tylko poczuła się lepiej, od razu wróciła do swojego teatru. Zajęła się spektaklem "Gwiazda" opierającym się na historii kariery Violetty Villas.

Pod koniec zeszłego roku Małgorzata Potocka trafiła do szpitala z bardzo poważnymi objawami COVID - 19. Artystka zaraziła się koronawirusem od jednej z tancerek podczas prób do spektaklu "Gwiazda".

Organizm właścicielki Teatru Sabat bardzo źle zareagował na chorobę i przez 3 tygodnie zmagała się z uciążliwymi objawami wirusa. Małgorzata Potocka dusiła się, nie mogła oddychać i czuła ogromny ucisk na klatce piersiowej. 

Chwile strachu Małgorzaty Potockiej

Koronawirusa można przejść lekko albo bardzo poważnie. W przypadku tej artystki sprawa wyglądała naprawdę nieciekawie. Tancerka podczas pobytu w szpitalu udzieliła wywiadu dla "Super Expressu", w którym wyjawiła swoje obawy o życie. 

Reklama

Artystka pięć lat temu przeszła operację na otwartym sercu, więc zdawała sobie sprawę, że jej organizm jest bardzo osłabiony i niezdolny do podjęcia walki z poważną chorobą. 

Ze szpitalnego łóżka Potocka popędziła na scenę

Ledwo odzyskała zdolność do swobodnego oddychania, a już wróciła do sprawowania pieczy nad spektaklem w swoim teatrze. Rewia "Gwiazda", do realizowania którego wróciła Potocka, oparta jest na historii muzycznych dokonań Violetty Villas. 

Widowisko muzyczne jest jednym z ambitniejszych projektów Potockiej. Podczas rewii zrealizowane zostały utwory muzyczne, które Villas nagrała we współpracy z takimi gwiazdami jak: Czesław Niemen, Stan Borys, Katarzyna Sobczyk, Irena Santor, Jerzy Połomski, Frank Sinatra czy Elvis Presley. 

Czemu Małgorzata Potocka nie została dłużej w szpitalu?

Poważny stan, w jakim była właścicielka Teatru Sabat, powinien skłonić ją do tego, by dla przezorności odbyć dłuższy pobyt w szpitalu. Ta jednak po 3 tygodniowej walce z koronawirusem wróciła do pełnienia swoich teatralnych obowiązków. Dlaczego podjęła taką decyję? 

Widać, że Małgorzata Potocka bardzo poważnie podchodzi do swojej roli właścicielki teatru. Zdecydowanie jest to artystka, która swoim zachowaniem i determinacją zaskoczy swoich fanów nie jeden raz. 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Potocka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »