Reklama
Reklama

Małgorzata Potocka nie zdążyła się zaszczepić... Właśnie złapała koronawirusa!

​Małgorzata Potocka (68 l.) miała w miniony poniedziałek przyjąć trzecią - tzw. przypominającą - dawkę szczepionki na koronawirusa, ale... nie zdążyła. - Tak się pilnowałam, tak uważałam i klapa. Mam covid - napisała właśnie na Instagramie. Jak czuje się aktorka?

Małgorzata Potocka nie kryje, że dwie pierwsze dawki szczepionki na COVID-19 przyjęła w pierwszym możliwym terminie. Aktorka, która rok temu została dyrektorem radomskiego Teatru Powszechnego, bardzo dbała o to, by nie zachorować. Udało się jej uniknąć koronawirusa podczas trzech pierwszych fal epidemii. Niedawno zapisała się na przyjęcie trzeciej dawki szczepionki, by mieć pewność, że i tym razem wygra z zarazą. Niestety...

Reklama

Małgorzata Potocka tego się nie spodziewała! Ślub córki odbył się z aferą w tle!


Małgorzata Potocka chora na koronawirusa

Małgorzata Potocka ma nadzieję, że - to jej słowa - "uda się bez sensacji" przechorować "koronę". 

Gwiazda "Barw szczęścia" dzięki temu, że była dwukrotnie zaszczepiona, nie jest ciężko chora. Wszystko wskazuje na to, że koronawirus obejdzie się z nią delikatnie i nie zrujnuje jej płuc... Najgorsza jest dla aktorki konieczność pozostawania w izolacji.

Małgorzata Potocka podzieliła się radosną nowiną! Dziecko w drodze

Małgorzata Potocka w ostatnim czasie tylko raz pozwoliła sobie na udział w spotkaniu towarzyskim... bez maseczki. 31 października bawiła się na halloweenowej imprezie w domu Natalii Kukulskiej, w której uczestniczyło mnóstwo gwiazd posiadających zaświadczenie o zaszczepieniu, ale nie pamiętających, niestety, że osoby zaszczepione też mogą zachorować i zarażać. 

Na zdjęciach z balu - nomen omen - maskowego, jakie aktorka opublikowała w mediach społecznościowych, nikt nie miał maseczki (tylko Małgorzata Socha miała maskę... na oczach). 

Odtwórczyni roli Joli w "Barwach szczęścia" życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także: 

Jego nazwisko znał każdy! Mógł być gwiazdą, wybrał inny sposób na życie

Paweł Deląg pokazał syna. Ale ciacho!

Dziewczyny z Dubaju. Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej! "Mam swoje lata, ale wyglądam młodo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: koronawirus | Małgorzata Potocka (aktorka)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy