Reklama
Reklama

Małgorzata Pieńkowska chce uciec z Warszawy. Ukochana córka ją powstrzyma?!

Małgorzata Pieńkowska (56 l.) to aktorka, która poświęciła się tak samo mocno pracy, jak i wychowywaniu swojej jedynej pociechy - Iny Sobali. Obie aktorki łączy wyjątkowa więź. Małgorzata zaczęła się obawiać, że gdy wyprowadzi się ze stolicy, może stracić kontakt z ukochaną córką. Czy aktorka "M jak miłość" mimo wszystko opuści ukochaną Warszawę?

Małgorzata Pieńkowska chce uciec z Warszawy. Ukochana córka ją powstrzyma?!

Małgorzata Pieńkowska rozwiodła się z mężem, Jackiem Sobalą, w 2005 roku. Od tamtej pory z powodzeniem godziła obowiązki zawodowe z opieką nad córką. Dziś Ina ma już 32 lata, sama jest aktorką i mieszka w wynajmowanym mieszkaniu w Warszawie. Mimo to, obie artystki mają świetną relację i mogą porozmawiać na każdy temat, zarówno ten prywatny jak i zawodowy.  Dotychczas mama z córką mieszkały blisko siebie, w Warszawie, od kiedy Ina wróciła ze studiów we Wrocławiu.

Reklama

Minęły zaledwie trzy lata, a w życiu aktorek znów nastąpiła zmiana. Jak informuje "Na Żywo" - okazuje się, że Małgorzata Pieńkowska pragnie w końcu spełnić swoje marzenie sprzed lat o życiu poza Warszawą.  

Aktorka wie, że rozłąka z dzieckiem może być trudna, ponieważ od rozwodu z ojcem Iny, mogły liczyć tylko na siebie. Pieńkowska była wsparciem dla córki, gdy przed laty dziewczyna zdawała do Szkoły Teatralnej, a także gdy Małgorzata usłyszała diagnozę raka piersi. Razem były w stanie przezwyciężyć każdą przeciwność losu.

Dziś gwiazda wierzy, że jej wyprowadzka poza stolicę nie zaprzepaści wspólnej pracy nad przyjacielską relacją mama-córka.

Zobacz też:

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ina Sobala | Małgorzata Pieńkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy