Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska spotkała się z legendarnym raperem. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) wrzuciła do sieci nagranie, na którym pozuje z zaskakującym gwiazdorem. Okazało się, że popularna aktorka spotkała w Australii legendarnego amerykańskiego rapera i zamieniła z nim kilka słów! Pod filmikiem prezentującym całe zdarzenie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niejedna osoba zazdrości Polce takiej przygody. Zobaczcie na kogo wpadła gwiazda "M jak Miłość"!

Małorzata Kożuchowska spotkała Snoop Dogga!

Małgorzata Kożuchowska uwielbia dzielić się ze swoimi fanami najciekawszymi momentami z życia prywatnego i zawodowego. Aktorka znana z roli Hanki Mostowiak w telenoweli "M jak miłość" jakiś czas temu pochwaliła się tym, że jej siostra, mieszkająca na co dzień w Paryżu, wystąpiła niedawno w popularnym programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" jako znawczyni stolicy Francji. Wielu fanów było bardzo zdziwionych tym, jak podobne są do siebie Gosia i Maja!

Reklama

Ostatnio artystka zaskoczyła wielbicieli kolejnym niezwykłym nagraniem, które powstało podczas jej wypadu do Melbourne. W pewnym momencie, w tłumie przebywającym na jednym z australijskich eventów Polka wypatrzyła... Snoop Dogga! Chwilę później podeszła do legendarnego rapera i wymieniła z nim kilka słów. Nagranie z całej sytuacji nakręcił producent filmowy Maciej Syka.

Choć na filmiku nie słychać dokładnie o czym rozmawiają celebryci, można się domyślić, że artyści po prostu wymieniali uprzejmości. Małgorzata Kożuchowska nie kryła radości z niezwykłego spotkania i wpatrywała się w amerykańskiego gwiazdora jak w obrazek!

W pewnym momencie polski filmowiec zapytał autora hitu  "Drop It Like It's Hot" (posłuchaj!) o to, czy pamięta swoją wizytę w Polsce (raper kilkukrotnie koncertował w naszym kraju). Jak się okazało, Snoop Dogg znakomicie wspomina pobyt nad Wisłą, bowiem na słowo "Poland" zareagował z wielkim entuzjazmem i przy okazji pozdrowił swoich słuchaczy krótkim "peace nad love". Na koniec sławny raper przytulił polską aktorkę i z uśmiechem podziękował za spotkanie.

Całe zajście możecie prześledzić poniżej:

Kożuchowska zaskoczona spotkanie z legendarnym raperem. Fani komentują

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Spotkania ze Snoop Doggiem zazdroszczą Małgorzacie Kożuchowskiej nie tylko wielbiciele, ale także... inne gwiazdy! Wideo skomentował między innymi Maciej Musiałowski, Ada Fiłaj czy Misiek Koterski.

"Ale zazdroszczę" - napisał w komentarzu aktor znany z "Dnia świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".

Fani także w samych superlatywach wypowiadają się o zamieszczonym nagraniu. 

"Tego chyba nikt się nie spodziewał!" - ocenił zdziwiony internauta.

"Takie chwile zapamiętuje się na całe życie" - podsumowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Ciekawe, czy fani Snoop Dogga także są zachwyceni jego spotkaniem z Małgorzatą Kożuchowską?

Zobacz też:

Maja Kożuchowska wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się siostrą na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska: zarobki. Aktorka zarabia miliony dzięki internetowi

Małgorzata Kożuchowska źle zaparkowała auto. Gwiazda mogła dostać mandat i punkty karne


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Snoop Dogg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy