Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska chciałaby częściej widywać się z siostrami. Coś jednak stoi na przeszkodzie

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) dba o dobre kontakty z rodziną, nie może jednak widywać się ze swoimi siostrami tak często, jakby chciała. Jedna z nich mieszka w Poznaniu, druga w Paryżu. Mimo tego stara się pielęgnować swoje relacje i często słucha cennych rad w sprawach związanych z wychowaniem syna.

Małgorzata Kożuchowska dba o więzy rodzinne

Małgorzata Kożuchowska przez większość dni w roku jest bardzo zajęta - mimo to zawsze stara się znaleźć czas dla rodziny.

Znakomicie zdaje sobie z tego sprawę, że w życiu potrzebny jest balans, równowaga między sprawami prywatnymi a zawodowymi, dlatego co roku, każdego lata, wybiera się na wakacyjny wypad z najbliższymi.

"Wiem, że muszę się zresetować, być z moją rodziną" - wyznaje aktorka w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Kożuchowska pielęgnuje też relację z krewnymi, którzy mieszkają za granicą. Bardzo zależy jej na tym, by syn Jaś miał dobry kontakt z ciotecznym rodzeństwem, które mieszka w Paryżu.

Reklama

Nie jest to łatwe, ale na szczęście oddalonej rodzinie udaje się znaleźć czas na wspólne spotkania.

Kożuchowska ma dobry kontakt z siostrami

Dlaczego Kożuchowska tak dba o braterskie więzi? Sama ma dwie siostry i wie, jak istotne jest pielęgnowanie takich relacji. Syn aktorki jest jedynakiem, dlatego jego mama chce, by mógł zawsze liczyć na wsparcie ze strony najbliższych.

Gwiazda "M jak Miłość" nie widuje się ze swoimi siostrami tak często, jakby chciała, ale pomimo tego ma z nimi bardzo dobry kontakt.

"Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu" - opowiadała aktorka w tygodniku "Świat i ludzie".

Pierwsza z młodszych sióstr artystki - Hanna, jest architektem w Poznaniu, druga - Maja, mieszka w Paryżu i prowadzi internetowy magazyn kulturalny.

Jako że obie już wcześniej zostały matkami, w rozmowach z Małgorzatą dzieliły się swoim doświadczeniem i wspierały starszą siostrę, gdy ta spodziewała się dziecka. Mały Jaś już teraz jest niezwykle przebojowy - czy pójdzie w ślady znanej mamy?

"Wiem, że jeśli któraś z nas będzie potrzebowała pomocy, nie zostanie sama. Chciałabym, żeby nasze dzieci w przyszłości myślały tak samo" - opowiada aktorka, planując kolejne rodzinne spotkania.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska błyszczy ne festiwalu w Wenecji

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie. Fani pytają, gdzie ma spodnie? Zareagował Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska: Instagram vs paparazzi. Gdzie wygląda lepiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy