Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska na czerwonym dywanie w Wenecji

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) pojawiła się na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Polska aktorka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w eleganckim kostiumie od jednej z luksusowych marek.

79. Festiwal Filmowy w Wenecji odbywa się w tym roku od 31 sierpnia do 10 września. To prawdziwe święto kina, a dla celebrytów okazja, by zaprezentować się przed szerszą publicznością.

"To był niezwykle emocjonujący weekend!" - napisała Małgorzata Kożuchowska w social mediach. Aktorka od kilku dni gości w Wenecji jako ambasadorka marki kosmetycznej.

Choć w konkursie głównym zabrakło polskich filmów, przed fotoreporterami mieliśmy polską reprezentantkę - Małgorzata Kożuchowska stawiła się w eleganckim, czarnym kombinezonie z dekoltem i aplikacjami w kształcie kwiatów. Do tego dobrała srebrne sandały na wysokiej platformie.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska błyszczy ne festiwalu w Wenecji

"Miałam okazję po raz drugi uczestniczyć w światowym święcie kina" - czytamy we wpisie Kożuchowskiej. "Obecność na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji to było ogromne wyróżnienie, ale także stres. Aby na czerwonym dywanie czuć się pewnie muszę być przekonana, że przygotowałam się perfekcyjnie, zarówno w kwestii kreacji, jak i makijażu, a jedyne w co muszę się uzbroić to dobry humor i przekonanie, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu".

Pod postem posypały się komplementy od internautów i koleżanek z branży. "Wow" - zachwyciła się Sonia Bohosiewicz. "Ależ pięknie" - dodała Kasia Burzyńska.

"Elegancja w każdym calu" - można przeczytać.

Zobacz też:

Łepkowska była skonflikowana z Kożuchowską. Jak jest teraz?

Kożuchowska w niewidzialnych szortach

Poleciały wulgaryzmy po występie Ukrainki w "Tańcu z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy