Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Już wszystko jasne!

Niedawno pojawiły się spekulacje, że Małgorzata Foremniak (52 l.) i Rafał Maserak (35 l.) wkrótce znów mogą zaprezentować się razem na parkiecie. Czy jest to w ogóle możliwe? To w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradza pracownik Polsatu...

Ta wiadomość krąży po korytarzach telewizji Polsat już od pewnego czasu. Stacja szykuje prawdziwy hit: nadzwyczajną edycję programu "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem gwiazdami mają być najlepsze pary poprzednich edycji nadawanych od wiosny 2005 r. w Polsacie i w TVN. 

Reklama

Pojawiły się pierwsze nazwiska. Na czele listy ewentualnych uczestników znalazła się Małgorzata Foremniak. Na parkiecie miałaby stworzyć duet z... Rafałem Maserakiem. Polsat wiąże bardzo duże nadzieje z udziałem tej pary w tanecznym show. Byli oni w finale drugiej edycji programu jesienią 2005 roku, a za kulisami połączył ich gorący romans. 

Zakochana aktorka postawiła wszystko na jedną kartę. Nie liczył się dla niej nikt poza Rafałem. Jej małżeństwo z producentem Waldemarem Dzikim (†59 l.) rozpadło się. Związek z Rafałem też nie przetrwał próby czasu, ale zostawił ślad. Po nim nigdy nie potrafiła już kochać tak szaleńczo. 17 lat młodszy tancerz był jej ostatnią wielką fascynacją. 

- Nie wiadomo czy Małgosia rozważy propozycję powrotu do show. Być może nawet się zgodzi, ale niekoniecznie wystąpi razem z Maserakiem. Sytuacja jest delikatna. Nikt o tym wcześniej nie pomyślał... - zdradza tygodnikowi "Świat i Ludzie" pracownik Polsatu. 

Dość niespodziewanie problemem może być udział w programie... Rafała. Duet z Małgosią oznacza dla niego spore kłopoty. Nie jest już mężczyzną do wzięcia. Od lat jest w związku z inną Małgorzatą, spoza świata show-biznesu. Zaręczyli się, planują ślub. Małgosia kontra Małgosia? - to mogłoby się źle skończyć. 

Ukochana tancerza to silna osobowość. Gdy jest o czymś przekonana, trzeba znaleźć nie byle jakie argumenty, by namówić ją do zmiany opinii. Rafał nigdy tak nie liczył się ze zdaniem kobiety. A obecna partnerka nie najlepiej znosi fakty z miłosnej przeszłości partnera. Znajomi pary twierdzą, że najbardziej emocjonalnie reaguje na opowieści o związku Rafała ze swoją imienniczką. 

- Nigdy nie pozwoli na to, żeby Rafał wszedł w jakąkolwiek relację, choćby tylko zawodową, ze swoją byłą miłością. Gdyby on się uparł, w co nie wierzę, po prostu byłby to koniec jego obecnego związku. A Rafałowi zbyt zależy na narzeczonej. Jeśli więc dostanie zaproszenie do tej wyjątkowej edycji "Tańca z gwiazdami", na pewno zatańczy z inną partnerką. Mogłaby to być na przykład Julka Kamińska czy choćby Anna Mucha. Tym bardziej, że z nimi zdobył Kryształową Kulę, a z Małgosią Foremniak tylko dotarł do finału... - opowiada ich znajomy. 

Wygląda więc na to, że nie będzie powrotu do przeszłości... Foremniak-Maserak, ten duet nadal pozostanie tylko wspomnieniem.  

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Foremniak Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje