Reklama
Reklama

Małgorzata Braunek: Czeka ją trzecia chemioterapia

Walcząca od przeszło pół roku z chorobą nowotworową Małgorzata Braunek (66 l.) jest na finiszu leczenia. Chemia, którą wkrótce przyjmie, ma być ostatnią.​

Mimo ciężkiej choroby, z którą boryka się od wiosny tego roku, Braunek zagrała w piątej serii telewizyjnej sagi "Nad rozlewiskiem", której premierowe odcinki znajdą się w wiosennej ramówce TVP1. Osoby z jej otoczenia twierdzą, że aktorka z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

"Małgorzaty Braunek będzie znacznie mniej niż w poprzednich seriach, ale nie jest to konsekwencją stanu zdrowia aktorki" - mówi "Twojemu Imperium" Katarzyna Kalicińska-Goczał, reżyser obsady i producent wykonawczy "Nad rozlewiskiem".

"Po prostu w 'Ciszy nad rozlewiskiem' uwagę telewidzów mają przykuwać młodzi bohaterowie sagi. Nie zmienialiśmy więc scenariusza przez wzgląd na chorobę pani Małgosi, która z miesiąca na miesiąc czuje się przecież coraz lepiej. Jestem przekonana, że aktorka zagra jeszcze w niejednej produkcji telewizyjnej czy filmowej" - dodaje.

Reklama

Małgorzata Braunek trzecią, prawdopodobnie ostatnią chemioterapię, ma przyjąć tuż przed świętami Bożego Narodzenia, których jako nauczycielka zen, praktykująca buddystka (podobnie jak jej bliscy) nie obchodzi.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Braunek | choroby
Reklama
Reklama
Reklama