Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Małaszyński nie chce uprawiać seksu!

Paweł Małaszyński (37 l.) ma dość scen rozbieranych w produkcji TVN "Lekarze", w której gra jedną z głównych ról. Ciekawe, co na to jego serialowa partnerka Magda Różczka (35 l.)?

Paweł uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów swojego pokolenia. Ostatnio postanowił jednak, że nie będzie już więcej epatował nagością w filmach.

Reklama

Decyzja ta była bardzo zaskakująca dla całej produkcji serialu, szczególnie dla scenarzystów, którzy planowali co najmniej kilkanaście tego typu pikantnych momentów w fabule.

Produkcja nie miała wyjścia i przystała na żądania aktora. Choć wiąże się to ze sporymi komplikacjami, bo miłość serialowego Maksa i postaci granej przez Magdę stanowi główny wątek w serialu. A jak tu pokazać płomienne uczucie dwójki młodych ludzi, jak nie poprzez sceny łóżkowe? Paweł nie dał się jednak ubłagać.

Nikt nie wie, co się takiego stało, że Małaszyński tak nagle zniechęcił się do nagich scen. To tym bardziej dziwne, że prywatnie Magda i Paweł bardzo się lubią i znają od lat. Jak dowiedział się "Fakt", aktor od zawsze miał kłopot z tego typu scenami, bo nie czuje się w nich pewnie.

Nie wiadomo, co o jego decyzji myśli sama Magda Różczka.

Dr Pomponik ma nadzieję, że nie odbierze tego zbyt osobiście. 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje