Reklama

Reklama

Reklama

​Majka Jeżowska na spacerze z wnuczką. Czy Róża też będzie fanką różu? [ZDJĘCIA]

Majka Jeżowska w styczniu została babcią. Wokalistka chyba świetnie czuje się w tej roli, bo na zdjęciach ze spaceru z wnuczką i synową wygląda na naprawdę szczęśliwa.

Majka Jeżowska na spacerze z wnuczką

Majka Jeżowska (61 l.) i jej synowa Sophie Kula zostały sfotografowane przez paparazzich na wspólnym spacerze. Wokalistka miała na sobie welurowy dres w kolorze wrzosowym i różową kurtkę na wypadek deszczu oraz sportowe buty. Z prawdziwą przyjemnością pchała czarno różowy wózek, w którym leżała wnuczka Róża. Jeżowska też chętnie nosiła chwilami małą na rękach. Wnuczka była kolorystycznie ubrana podobnie jak babcia. Miała różowy bezrękawnik i śpioszki w lawendowym kolorze. 

Reklama

Ze zdjęć widać, że wokalistce podoba się rola babci, a spacer w towarzystwie synowej i wnuczki to dla Majki Jeżowskiej prawdziwa przyjemność.
Przypomnijmy, że Róża jest córką syna Majki Jeżowskiej Wojciecha. Przyszła na świat 10 stycznia. Już wtedy wokalistka nie posiadała się z radości.

Od tej pory minęły już ponad cztery miesiące, a pogoda sprzyja spacerom. Dlatego wokalistka ma okazję nie tylko spotkać się z małą Różą i jej mamą, ale też pójść na wspólny spacer. Majka Jeżowska już jakiś czas temu zapowiedziała, że będzie rozpieszczać wnuczkę:

Majka Jeżowska - Kariera

Majka Jeżowska, a właściwie Maria Zofia Jeżowska, urodziła się w 1960 roku w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat wiedziała, że swoją przyszłość zwiąże z branżą rozrywkową, dlatego ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Katowicach. 
Jest pierwszą polską artystką, której teledysk został wyemitowany przez amerykańską stację MTV. Wydała wiele płyt, w tym kilka dedykowanych dzieciom oraz młodzieży. Jej najbardziej znane utwory to: "Od rana mam dobry humor", "Papierowy man", czy "A ja wolę moją mamę". 
Pierwszym mężem artystki był Janusz Koman, z którym ma syna Wojciecha. Drugim mężem artystki był gitarzysta Tom Logan.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski wieszczy "kryzys, nad którym będzie trudno zapanować". Przerażająca wizja profety!

Jasnowidz Jackowski alarmuje Polaków! Mówi o "wielkiej akcji na moście". "Trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy