Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski wieszczy "kryzys, nad którym będzie trudno zapanować". Przerażająca wizja profety!

Krzysztof Jackowski (58 l.) od wielu lat przepowiada przyszłość wszystkim Polakom. Rodacy mogli poznać profetę przy okazji jego licznych współprac z policją, gdy pomagał organom ścigania odnaleźć zaginionych ludzi. Jasnowidz bywał również ostatnią deską ratunku dla zrozpaczonych członków rodziny, którzy bezskutecznie próbowali odnaleźć swoich bliskich. Teraz na YouTube dzieli się wizją przyszłości...

Krzysztof Jackowski nie ustaje w przepowiadaniu Polakom przyszłości. Jakiś czas temu opowiadał o tym, jaka pogoda czeka nas latem, ale teraz postanowił powrócić do swoich "typowych" przepowiedni i nieco rozbudzić ciekawość rodaków.

Nie da się ukryć, że wizje Jackowskie pełne są fatalizmu i katastrof. Wróżbita jest też niezwykle czujnym obserwatorem, bowiem często wspomina o najbardziej palących informacjach na świecie. Gdy szalała pandemia koronawirusa - jego przepowiednie koncentrowały się wokół COVID-19.

Reklama

Później przez dłuższy czas skupiał się przede wszystkim na sytuacji na wschodniej granicy. Tym razem po raz kolejny postanowił wrócić do tematu kryzysu. Już wcześniej namawiał swoich słuchaczy do przygotowania się na trudne czasu, teraz obawia się o losy rządu.

Jackowski wieszczy problemy z rządem

Jackowski wspomniał również, że czekają nas restrykcje, z jakimi w Polsce nie musieliśmy sobie jeszcze radzić. Stwierdził nawet, że musimy się przygotować na gigantyczny skandal, który wstrząśnie naszym krajem.

Jackowski przepowiada gigantyczny kryzys!

Profeta zapowiada również "kryzys, nad którym będzie trudno zapanować". Uspokoił jednak słuchaczy, że to politycy będą mieli z tym problem. Krzysztof w swych dywagacjach posunął się o krok dalej. Wyjawił, że będziemy "wzywani do anarchii".

Pojawił się również element wizji, która jest zagadką dla samego Jackowskiego. Wróżbita przyznał, zobaczył coś, czego sam nie rozumie. Dodał, że wiążę się to z zamykaniem pewnych placówek, urzędów lub sądów.

Wierzycie jeszcze w jego słowa?

Zobacz też:

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Jasnowidz Jackowski alarmuje Polaków! Mówi o "wielkiej akcji na moście". "Trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca"

Krzysztof Jackowski zobaczył, co naprawdę dzieje się z Putinem! Niebywałe, co wyjawił profeta!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy