Reklama
Reklama

Maja Hyży urodziła córkę. Zdradziła szczegóły konfliktu z Grzegorzem Hyżym

Maja Hyży (32 l.) została po raz czwarty matką - na świecie pojawiła się mała Zosia. W jednym z wywiadów celebrytka opowiedziała o sądowej batalii i relacjach z Grzegorzem Hyżym. Jak zdradziła, wciąż walczą ze sobą o dzieci. Czy dojdą do porozumienia?

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży na swoim Instagramie obwieściła, że jest już z córeczką w domu! Zamieścił zdjęcie z niemowlakiem w kwiecistym kokonie i powitała dziewczynkę na świecie.

Maja Hyży (posłuchaj!) stara się unikać rozmów dotyczących jej byłego męża - Grzegorza Hyżego. Para wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu "X-Factor" w 2013 roku. Wtedy to publiczność przekonała się o talencie wokalnym małżeństwa. Niestety, już kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do show para postanowiła się rozwieść.

Reklama

Maja Hyży opowiedziała o relacjach z byłym mężem

Maja i Grzegorz doczekali się dwóch synów bliźniaków Wiktora i Aleksandra. Dzieci urodziły się w 2012 roku. Obecnie para nie jest już razem. Grzegorz jest szczęśliwym mężem Agnieszki Hyży, a Maja jest zakochana w Konradzie Kozaku. Niespełna rok temu wokalistka umieściła w sieci wpis, w którym oskarżyła Hyżego o nękanie. Chociaż od tamtego czasu zamilkła i przestała odpowiadać na pytania dot. byłego męża, teraz postanowiła ponownie zabrać głos. Maja przyznała, że nie mają dobrego kontaktu, a ich spotkania ograniczają się do wizyt w sądzie.


Zobacz też:

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem z TVN?! Restauratorka dementuje plotki!

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy