Reklama
Reklama

Grzegorz Hyży zdradził imię dziecka! "Och, jak pięknie!"

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży właśnie zostali rodzicami. To jednak nie pierwszy raz, kiedy wokalista wcieli się w rolę ojca. Szczęśliwy tata ujawnił już na Instagramie imię maluszka. Fani oraz znajomi są zachwyceni!

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zostali rodzicami

Grzegorz Hyży jest ojcem bliźniaków: Wiktora i Aleksandra. Do tej pory wychowywał z Agnieszką córkę dziennikarki z jej poprzedniego małżeństwa, ośmioletnią Martę.

Para długo starała się o dziecko, a ukochana Grzegorza musiała zmierzyć się z traumą po kilku poronieniach, o czym opowiedziała w programie "Miasto Kobiet".

Agnieszka Hyży zdobyła się na obszerny i szczery post z okazji narodzin synka, chociaż do tej pory rzadko dzieliła się szczegółami z życia prywatnego.

Grzegorz Hyży zdradził imię dziecka


Prezenterka opublikowała urocze zdjęcie maluszka, ale nie napisała, jakie otrzymał imię. Dopiero tatuś odważył się podzielić tym na swoim profilu.

Reklama

Jak wynika z księgi imion, Leon to imię pochodzenia grecko-łacińskiego, które wzięło się od słowa oznaczającego "lwa" albo "lud". Mężczyźni o tym imieniu są wrażliwi na piękno, sztukę i poezję.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów oraz znajomych ze świata show-biznesu, między innymi Anny Lewandowskiej, Natalii Kukulskiej czy Magdaleny Lamparskiej. 

Jankes już czeka na wspólny spacer z rodzicami, a Katarzyna Skrzynecka nie może posiąść się z radości. 

"Leon, czyli Lew!!!" - skomentowała Grażyna Wolszczak.

"Och, jak pięknie ❤️" - zachwyca się z kolei Olga Frycz.

Zobacz też:

Doda apeluje do fanów: "Jestem po ciężkiej terapii i leczeniu"

MTV EMA: Maneskin przed występem na Węgrzech mocno o homofobii!

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowych w filmie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Hyży | Agnieszka Hyży | dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy