Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży wyznała, co znaczy ponowne macierzyństwo

Agnieszka Hyży przyznaje, że jej dwumiesięczny syn wprowadził wiele zmian w życiu całej rodziny. Jednak wszystkie są bardzo pozytywne, a ona może cieszyć się macierzyństwem.

Agnieszka Hyży: Leon odwrócił wszystko do góry nogami

Agnieszka Hyży (37 l.) prezenterka i gwiazda Polsatu niespełna dwa miesiące temu została po raz drugi mamą. Na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Leon, którego ojcem jest wokalista Grzegorz Hyży (35 l.). Nim doszło do tego wspaniałego momentu w jej życiu, prezenterka przyznała się publicznie, że kilak razy poroniła. Dlatego kolejną ciążę długo ukrywała i poinformowała o niej dopiero, gdy była w siódmym miesiącu, a jej dziecku już nic nie zagrażało. 

Reklama

Teraz podzieliła się z magazynem "Twoje Imperium" refleksjami, jak wygląda jej życie oraz życie całej rodziny w towarzystwie małego Leona. Jak wyznała Agnieszka Hyży, pierwsze dni po powrocie ze szpitala spędzili w trójkę: ona, Leon i jego tata Grzegorz. 

Agnieszka Hyży ma już córkę z poprzedniego związku, również wokalista jest ojcem bliźniaków, których mamą jest Maja Hyży.

Prezenterka wyznała, że może liczyć na męża, który po porodzie poświęcił się rodzinie. Jest oddanym ojcem i bardzo angażuje się w tej roli. 

Na szczęście Leon jest, jak przyznała Agnieszka Hyży, bardzo spokojnym dzieckiem i pozwala jej i ojcu zająć się domem i starszym rodzeństwem. Poza tym para może liczyć na pomoc. Obie babcie chętnie zajmują się wnukiem, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Prezenterka nie może też nachwalić się, jak opiekuńcze okazało się starsze rodzeństwo. Jej córka nie mogła doczekać się brata, a bliźniacy, którzy mają doświadczenie z młodszym rodzeństwem, gdyż mają jeszcze młodszą siostrę, świetnie sobie radzą z Leonem.

Agnieszka Hyży stwierdziła, że choć syn wywrócił ich życie do góry nogami, to paradoksalnie pozwolił im jeszcze bardziej skupić się na starszych dzieciach.

Zobaczcie również:

Marina wyjawiła, dlaczego zniknęła z sieci

Adam Nawałka: życie osobiste selekcjonera. Dlaczego nie doczekał się dzieci?

Ashton Kutcher i Mila Kunis sprzedali dom, w którym zamieszkali po ślubie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama