Reklama

Reklama

Reklama

Maja Hyży pochwaliła się nowym facetem!

​Maja Hyży (26 l.) znów zakochana! Na dobre zapomniała o nieudanym małżeństwie z Grzegorzem (29 l.) i związała się z nowym facetem. Na dowód zamieściła ich wspólne zdjęcie.

Odkąd Maja Hyży rozstała się z Grzegorzem, długo nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Czasem miała wrażenie, że już nigdy się nie zakocha. Zwłaszcza, że rozwód z byłym mężem należał do tych bardziej bolesnych. Eksmałżonek szybko związał się z Agnieszką Popielewicz (31 l.), z którą jakiś czas temu wziął ślub. To skomplikowało Mai życie.

"Wiadomo, że patrzę na to z perspektywy mojego byłego związku i też czerpię z tego i później przelewam to na mój kolejny związek" - tłumaczyła swoje nieudane próby miłosne. 

Reklama

Jednak chyba wreszcie los się do niej uśmiechnął. Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się informacje, jakoby wokalistka znów była w związku! Podobno dawno nie była tak zakochana! Uchyliła rąbka tajemnicy na temat tej znajomości.

"Jest moim takim skarbem, który trzymam w środku i nikomu nie pokażę" - zapewniała w rozmowie z portalem Jastrzębskiej.

Obietnicy nie dotrzymała i pochwaliła się wspólną fotką z Mateuszem! Zdjęcie opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy