Reklama
Reklama

Maja Golec idzie w ślady ojca. Starsza córka Pawła Golca podbija internet!

Maja Golec, starsza córka Pawła Golca, od pewnego czasu podąża ścieżką zawodową ojca. Młoda artystka aktywnie angażuje się w działalność muzyczną, dzieląc się w mediach społecznościowych coverami najpopularniejszych utworów. Jej wyjątkowy głos wzbudza zachwyt wśród internautów.

Paweł Golec i Katarzyna Golec, para, która tworzy udany związek od ponad dwóch dekad, po ślubie w 2001 roku, wkrótce powitali na świecie swoją pierwszą córkę, Maję. W 2013 roku małżonkowie powiększyli rodzinę o drugą córkę, Annę. Choć 11-letnia Anna rzadko pojawia się w mediach społecznościowych, to 21-letnia Maja Golec aktywnie buduje swoją społeczność online. Na Instagramie obserwuje ją ponad 4 tysiące osób. Starsza córka małżeństwa postanowiła pójść w ślady ojca oraz wujka, założycieli zespołu Golec uOrkiestra, i rozwijać swój talent muzyczny.

Reklama

Maja Golec poszła w ślady znanego ojca. Internauci zachwyceni jej głosem

Maja Golec od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Rozpoczęła naukę gry na pianinie i rozwijała swoje umiejętności wokalne. Obecnie, mając 21 lat, aktywnie udostępnia swoją muzykę w sieci. Regularnie publikuje covery kolejnych utworów, które zachwycają internautów jej wyjątkowym głosem.

Na profilach młodej artystki w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i YouTube, można znaleźć jej interpretacje takich utworów jak "Supermoce", "Say My Name" czy "Little Things".

Maja Golec ma również na swoim koncie autorskie piosenki, takie jak "Ty wiesz" i "Na szczyt", do których stworzyła teledyski. Jej wideoklipy zdobywają popularność, zbierając po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń na platformie YouTube.

Czytaj także:

Paweł Golec ucina plotki o kryzysie w małżeństwie Edyty i Łukasza Golców

Kondrat, Golec, Chylińska, Kasprzyk. Kto jest starszy? [QUIZ]

Góralska chata Łukasza Golca i jego żony. Taki dom i widoki to marzenie

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Golec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy