Reklama

Reklama

Reklama

Maja Chwalińska i Iga Świątek znają się od lat. Jaka jest ich relacja?

Maja Chwalińska (20 l.) i Iga Świątek (20 l.) znają się nie od dziś. Gwiazdy tenisa w przeszłości występowały w tych samych juniorskich turniejach. W pewnym momencie ich zawodowe drogi się rozeszły. Pochodząca z Dąbrowy Górniczej zawodniczka postanowiła ujawnić, jak naprawdę wyglądają ich relacje. Czy sportsmenki lubią swoje towarzystwo?

Maja Chwalińska: Wimbledon

Po zwycięstwie w pierwszej rundzie Wimbledonu, Maja Chwalińska została okrzyknięta "czarnym koniem turnieju". Jej umiejętności doceniło wielu światowej sławy tenisistów. Ponadprzeciętna gra zawodniczki z Dąbrowy Górniczej została zauważona m.in. przez Wojciecha Fibaka.

Komplementy pod adresem Mai śle również ekspert tenisa i trener, a prywatnie mąż, Agnieszki Radwańskiej, Dawid Celt.

Mało kto wie, że tenisistka od dawna jest dobrą znajomą swojej koleżanki po fachu, Igi Świątek. Obie zawodniczki przyszły na świat w tym samym roku. To jednak nie jedyna cecha, jaka je łączy. 

Reklama

Maja Chwalińska i Iga Świątek znają się od lat

Zarówno Maja Chwalińska, jak i Iga Świątek urodziły się w 2001 roku. Obie tenisistki już jako juniorki poznały się przy okazji udziału w rozmaitych turniejach. Niestety w pewnym momencie ich drogi się rozeszły. Kariera Igi Świątek potoczyła się znakomicie. Sportsmenka od dłuższego czasu odnosi wspaniałe sukcesy na arenie międzynarodowej. W przypadku Mai Chwalińskiej ścieżka kariery nie była równie szczęśliwa. Tenisistka w pewnym momencie musiała przerwać aktywność zawodową. Maja Chwalińska nabawiła się poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym. Dopadła ją depresja. Na szczęście tenisistce udało się uporać ze straszną chorobą. W końcu wróciła do sportu i w myśl zasady "co się odwlecze, to nie uciecze", konsekwentnie realizuje swoje marzenia.

W jednym z ostatnich wywiadów tenisistka zdradziła, jak wyglądają jej stosunki z Igą Świątek. Zawodniczka bardzo cieszy się, że wraz z Polką spotkała się w Wimbledonie.

Podczas Wimbledonu Maja Chwalińska i Iga Świątek znów miały okazję, aby spędzić razem trochę czasu. Tenisistka przypomniała sobie miłe chwile sprzed lat.

Zobacz też:

Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko? Jej syn powiedział, co o tym myśli

Krzysztof Rutkowski zawiesi działanie biura w związku z "Tańcem z gwiazdami"? Ten czas poświęci sobie

Oliwia Bieniuk nawet na imprezy chodzi z własnym fotografem? Te zdjęcia ją zdradziły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Chwalińska | Iga Świątek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy