Reklama
Reklama

"Magiczny" teledysk znanego aktora debiutuje w sieci

25 maja swoją internetową premierę miał teledysk do piosenki "Rafi", promującej serial Polsatu o tym samym tytule.


"To jedna z moich ulubionych popowych piosenek, które napisałem. Powstawała w czasie wymyślania serialu, ale jest również inspirowana moimi doświadczeniami" - mówi o utworze Paweł Domagała. 

"Rafi" jest utworem z najnowszej płyty Pawła Domagały "Narnia". Autorem tekstu jest Paweł, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim.

"Zależało nam, by klip współgrał z atmosferą serialu - magiczną, pełną radości i nadziei. Dlatego też nakręciła go ekipa serialu" - mówi Domagała.

Serial „Rafi” – premiera w Polsat Box Go


"Rafi" to komediodramat z elementami metafizyki. Jego tytułowy bohater Rafał Nowak, dla przyjaciół Rafi, to klasyczny lekkoduch. Pewnego dnia zostaje potrącony przez samochód. Ratuje go Krystyna, wysłanniczka Nieba, która przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia: Rafi otrzymuje szansę, by naprawić swoje błędy i jednocześnie zmienić życie innych. 

Premiera serialu odbędzie się w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Reklama

W obsadzie znaleźli się między innymi Zuzanna Grabowska, Anna Cieślak, Paweł Domagała, Paulina Gałązka, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Danuta Stenka.

Pomysłodawcami serialu są Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, za scenariusz odpowiadają Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski. Serial w reżyserii Bartosza Prokopowicza powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

Zobacz też:

Rusza nowy, odmieniony sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Mamy przedpremierowo początek 1. odcinka [POMPONIK EXCLUSIVE]

Stramowski debiutuje w "Twoja twarz brzmi znajomo". Otrzymał niezwykłe wyzwanie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Kamińska przeżyła prawdziwą traumę! Drugi raz był nawet gorszy [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Domagała | Rafi (serial)
Reklama
Reklama
Reklama