Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Waligórska zdradza szczegóły swojego ślubu!

Zakochani są pewni swoich uczuć, więc zdecydowali, że nie będą, jak wiele par, tkwić bez końca w narzeczeńskim stanie...

Wioletka z serialu "Ranczo" nie jest przesądna. Nie zawahała się przyjąć pierścionka zaręczynowego od ukochanego Mateusza Lisieckiego (29 l.), choć ten oświadczył się jej w przeddzień Walentynek, 13 lutego. Data okazała się szczęśliwa. Para właśnie wróciła z Rzymu, gdzie dopełniała formalności związanych ze ślubem, który odbędzie się we wrześniu w Wiecznym Mieście.

Reklama

- Dzięki temu, że naszym przewodnikiem była siostra Mateusza, która tam studiuje, zaoszczędziliśmy trochę czasu i mogliśmy też pozwiedzać - mówi "Na żywo" Magdalena Waligórska (35 l.). - W Rzymie we wrześniu na pewno będzie upalnie, dlatego musimy dokładnie przemyśleć nasze ślubne stroje, żeby się nie ugotować - dodaje ze śmiechem.

Jak dowiedziało się "Na Żywo", kreację panny młodej przygotuje projektantka Dorota Goldpoint. Jak będzie wyglądała suknia? To na razie tajemnica. Wiadomo, że zostanie uszyta ze szlachetnych tkanin: jedwabiów, muślinów i koronek. Magda na pewno będzie wyglądała zjawiskowo.

*****

Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Waligórska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje