Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek znowu atakuje Matę! "Jest sztuczny do bólu!"

Magdalena Ogórek w podcaście Żurnalisty obszernie wypowiedziała się na temat młodego Matczaka. Prezenterka ostro skrytykowała rapera, twierdząc, że jest "sztuczny do bólu". Jednak to nie wszystko, co mu zarzuca.


Michał Matczak, czyli Mata to prawdziwy fenomen na polskim rynku muzycznym. Młody raper szturmem wdarł się na szczyty list przeboju, takimi hitami jak "Patointeligencja", "Schodki", czy "Patoreakcja". W ubiegłym roku muzyk zgarnął dwie statuetki Fryderyków, a jego utwór "Kiss cam" trafił na listę Billboard Global 200. Głośno było również o jego współpracy z siecią McDonald's, za co zgarnął pokaźną kwotę.

Do grona fanów młodego Matczaka z pewnością nie należy Magdalena Ogórek. Gwiazda TVP krytykowała rapera już kilka miesięcy temu, kiedy w "Patoreakcji" nawiązał do Kurskiego zdaniem "ch*j Ci w dziąsło". Prezenterka stwierdziła wówczas na antenie, że Mata nie potrafi sam napisać tekstu.

Na przestrzeni czasu antypatia Ogórek do Maty musiała wzrosnąć, ponieważ obszernie wypowiedziała się na temat rapera w podcaście u Żurnalisty.

Reklama

Magdalena Ogórek krytykuje Matę

Prezenterka świetnie zdawała sobie sprawę z tego, że krytykując Matę, naraża się na krytykę ze strony jego fanów i fanek. "Mój Boże, fani Maty się rzucą, jak odsłuchają ten podcast. Powiem Ci, jak ja uważam. Mata jest dla mnie kreacją. Ja mu nie wierzę, ja mu nie ufam" - przyznała. Dalej jeszcze dobitniej powiedziała, co sądzi o młodym artyście.

Magdalena Ogórek, mimo iż nie docenia twórczości Maty, docenia jego pracę i sukces, jaki osiągnął.

Zobacz też:

Kate Middleton jest nieszczęśliwa? Wiadomo już, co może być tego powodem...

Meghan Markle i książę Harry znów się wyprowadzają?!

Ania Wyszkoni uwodzi koronką na Instagramie. Jak spędziła sylwestra?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | Michał Matczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy