Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek zareagowała na plotki o zwolnieniu z TVP. Zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów

Wiadomość o zakończeniu współpracy Radia Opole z Magdaleną Ogórek tylko podsyciło plotki na temat jej niepewnej przyszłości w TVP. W związku z tym dziennikarka postanowiła zwrócić się bezpośrednio do fanów i opublikowała w sieci ważny komunikat.

Magdalena Ogórek straciła pracę w Polskim Radiu

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień na temat rzekomych zmian, które mają w niedalekiej przyszłości dotknąć Telewizję Polską. W mediach wciąż szumi od plotek. Widzowie i dziennikarze zastanawiają się, jak będzie wyglądać dalsza kariera największych gwiazd TVP po zapowiadanej rewolucji na Woronicza.

Mnóstwo emocji wzbudzają najbardziej znane twarze publicznego nadawcy, czyli Danuta Holecka, a także Michał Rachoń i Magdalena Ogórek. Wspomniana dwójka zdążyła już dowiedzieć się o zwolnieniu z Radia Opole. Szefostwo radiostacji związanej z Polskim Radiem podjęło decyzję w związku z "niejasną sytuacją finansową". Wraz z ze znanymi prezenterami z rozgłośni odejdzie także trzech innych dziennikarzy: Piotr Cywiński, Piotr Gociek i Piotr Semka.

Reklama

"Umowy nie będą przedłużone z powodu niejasnej sytuacji finansowej mediów publicznych, w tym Radia Opole, w 2024 roku" - przekazał Tomasz Cichoń, redaktor naczelny opolskiej stacji.

Magdalena Ogórek zwrociła się do fanów

Ta wiadomość tylko podsyciła plotki o tym, że Magdalena Ogórek już wkrótce może pożegnać się także z pracą w Telewizji Polskiej. Słynna prezenterka postanowiła odnieść się do całej afery i opublikowała wpis w mediach społecznościowych.

Choć prowadząca program "Minęła dwudziesta" zwykle nie komentuje nieoficjalnych doniesień na swój temat, tym razem zrobiła wyjątek.

"Wieczorową porą chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie słowa wsparcia, które nieustająco mi okazujecie i które do mnie płyną. Jestem za nie bardzo wdzięczna i są one dla mnie bardzo ważne. Dziękuję" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Przy okazji gwiazda TVP zapewniła, że plotki nie wpływają negatywnie na jej samopoczucie.

"Ostatnio wszystkie portale dopytują o mój nastrój. Nieodmiennie z uśmiechem do widzów" - dodała.

Magdalena Ogórek - od polityki po TVP Info

Magdalena Ogórek swoją przygodę z show-biznesem zaczęła do występów w konkursach piękności. W 1998 roku brała udział w wyborach Miss Śląska oraz Miss Zagłębia. Wystąpiła też w kilku popularnych filmach i serialach. Widzowie mogli podziwiać jej talent między innymi w "Lokatorach", "Los Chłopacos" czy "Na dobre i na złe".

Jakiś czas później modelka i aktorka postanowiła spróbować swoich sił w polityce. Kiedy Magdalena Ogórek wystartowała w wyborach prezydenckich w 2015 roku, w mediach zrobiło się o niej bardzo głośno. Niestety mimo usilnych starań, nie udało jej się uzyskać mandatu. Na szczęście niedoszła pani prezydent szybko znalazła nową posadę i została prawdziwą gwiazdą Telewizji Polskiej.

Zobacz też:

Magdalena Ogórek straciła pracę. Dziennikarka nie pojawi się na antenie 

Ogórek chce zostawić TVP za sobą. Szykuje się na podbój Włoch

Magdalena Ogórek porzuciła TVN dla TVP. Zadziwiająca droga kariery

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek | Telewizja Polska SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy