Reklama
Reklama

Ogórek straciła pracę. To już koniec domysłów

Magdalena Ogórek, która od lat związana jest nie tylko z Telewizją Polską, ale także i Polskim Radiem, z powodu "niejasnej sytuacji finansowej" mediów publicznych nie pojawi się już na antenie Radia Opole. Okazuje się, że nie tylko ona pożegnała się ze swoim stanowiskiem.

Szykują się zmiany w Telewizji Polskiej

Od kilku tygodni w polskich mediach głośno dyskutuje się na temat przyszłości Telewizji Polskiej. Wiele wskazuje na to, że TVP przejdzie prawdziwą rewolucję, która dotknie nie tylko ramówkę, ale przede wszystkim zatrudnionych tam dziennikarzy.

Wielu widzów zastanawia się, czy roszady będą dotyczyć także najbardziej znanych prezenterów zatrudnionych na Woronicza. Niektórzy dziennikarze już teraz zaczęli rozglądać się za nową posadą, inni nie mają zamiaru tak łatwo się poddać.

Reklama

Magdalena Ogórek znika z Radia Opole

Duże emocje wzbudza przyszłość Magdaleny Ogórek, która z TVP związana jest już od wielu lat. Jak na razie nie wiadomo, czy po wielkich roszadach w telewizji publicznej znajdzie się miejsce dla dobrej znajomej Jarosława Jakimowicza.

W międzyczasie okazało się, że popularna dziennikarka pożegnała się z posadą w Radiu Opole. Radiostacja postanowiła nie podpisywać nowych umów z piątką prezenterów. Jedną z osób, które niebawem znikną z anteny jest właśnie Magdalena Ogórek. Ze swoimi stanowiskiem pracownicy pożegnają się pod koniec grudnia. Oprócz 44-latki posadę stracił także Michał Rachoń, Piotr Cywiński, Piotr Gociek i Piotr Semka.

Decyzja władz spowodowana jest sytuacją finansową.

"Umowy nie będą przedłużone z powodu niejasnej sytuacji finansowej mediów publicznych, w tym Radia Opole, w 2024 roku" - przekazał Tomasz Cichoń, redaktor naczelny opolskiej rozgłośni.

Czy podobne zmiany czekają niebawem także Telewizję Polską?

Magdalena Ogórek - początki kariery

Magdalena Ogórek swoją przygodę z show-biznesem zaczęła do występów w konkursach piękności. W 1998 roku brała udział w wyborach Miss Śląska oraz Miss Zagłębia. Wystąpiła też w kilku popularnych filmach i serialach. Widzowie mogli podziwiać jej talent między innymi w "Lokatorach", "Los Chłopacos" czy "Na dobre i na złe".

Jakiś czas później modelka i aktorka postanowiła spróbować swoich sił w polityce. Kiedy Magdalena Ogórek wystartowała w wyborach prezydenckich w 2015 roku, w mediach zrobiło się o niej bardzo głośno. Niestety mimo usilnych starań, nie udało jej się uzyskać mandatu. Na szczęście niedoszła pani prezydent szybko znalazła nową posadę i została prawdziwą gwiazdą Telewizji Polskiej.

Zobacz też:

Magdalena Ogórek z TVP reaguje na zaczepne pytanie: "Już spakowana?" 

Magdalena Ogórek porzuciła TVN dla TVP. Zadziwiająca droga kariery

Natalia Kukulska zaliczyła zabawną wpadkę. Piosenkarka zanosiła się śmiechem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy