Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek walczy z wiatrem pod siedzibą TVP. Zmierza w kierunku BMW z torebką za kilka tysięcy

Magdalena Ogórek (43 l.) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. Paparazzi przyłapali dziennikarkę pod siedzibą telewizji, gdy walczyła z porywistym wiatrem, zmierzając do swojego luksusowego BMW w towarzystwie torebki Burberry za kilka tysięcy. W pewnym momencie włosy całkowicie zakryły jej twarz. Aż chciałoby się rzec, że te zdjęcia to materiał na mema...

Magdalena Ogórek to jedna z najpopularniejszych gwiazd TVP, nazywana wręcz "ulubienicą Kurskiego". Dziennikarka w 2015 roku kandydowała na stanowisko Prezydenta RP z ramienia partii SLD.

Doktor nauk humanistycznych pochodząca z Rybnika była prowadzącą takich programów, jak "W style wizji", "Studio Polska" czy "Minęła dwudziesta". Prowadziła też audycje dla Polskiego Radia oraz Radia Łódź. 

Obecnie Ogórek startuje z autorskim materiałem w telewizji, gdzie będzie poruszała tematy z obszaru politycznej publicystyki z udziałem znanych gości. 

Reklama

Magdalena Ogórek walczy z wiatrem pod siedzibą TVP

Magdalena Ogórek została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów pod siedzibą TVP. Prezenterka miała na sobie elegancki, a zarazem dziewczęcy strój w postaci "małej czarnej", dopasowanych baletek i torebki Burberry z pluszowym misiem, wartej kilka tysięcy złotych

Prezenterka zmierzała do swojego luksusowego, białego BMW, walcząc z porywistym wiatrem, który całkowicie zasłonił jej twarz. Mimo to Ogórek nadal zerkała na ekran telefonu. 

Kiedy wreszcie zorientowała się, że obserwują ją paparazzi, zaczęła wdzięczyć się i nerwowo układać rozmiecioną przez wiatr fryzurę. 

Aż chciałoby się rzec, że te zdjęcia to materiał na mema...

Zobacz też:

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Łukasz Nowicki natychmiast zareagował. "To wszystko przez występ Ochmana"

To Cichopek wyprowadziła się z rodzinnego gniazdka. Hakiel: "Mieszkam tam, gdzie mieszkałem"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy