Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Cielecka ułoży sobie życie? Szykuje się przełom?

Dwaj ważni dla niej mężczyźni założyli rodziny. Magdalena Cielecka (45 l.) wciąż na to czeka. Czy ona i jej ukochany zdecydują się na ślub? A może w planach jest powiększenie rodziny?

- Mam szczęście do mądrych i ciekawych mężczyzn - mówiła. Z żadnym z nich jednak Magdalenie Cieleckiej nie udało się stworzyć trwałego związku. 

Reklama

Jej pierwszą wielką miłością był reżyser Grzegorz Jarzyna (50 l.). Poznali się w 1996 roku na korytarzu krakowskiej szkoły teatralnej. Oboje wybitnie uzdolnieni, ambitni. Szybko stali się nierozłączni w życiu i w pracy. 

Kiedy artysta zaczął realizować spektakle w warszawskim Teatrze Rozmaitości, Magda została jego gwiazdą. Dostawali liczne nagrody. Po kilku latach między reżysera i aktorkę wszedł jednak "ten trzeci" - kolega z zespołu, Andrzej Chyra (53 l.). 

Uczucie dopadło parę przy pracy nad spektaklem "Uroczystość", który reżyserował... Jarzyna. Wkrótce Magda wyprowadziła się od Grzegorza, a Chyra z domu pod Warszawą, gdzie mieszkał z żoną. Niestety, burzliwa relacja ze zmagającym się z alkoholizmem aktorem zakończyła się po niemal dekadzie rozstaniem. 

Dziś Chyra jest w związku z Pauliną i ma 2-letniego syna. Ojcostwo go zmieniło, z wielką czułością opowiada o Tadziu. Wkrótce na ślubnym kobiercu stanie Grzegorz Jarzyna. Jego wybranką jest kostiumolożka, Anna, z którą razem pracują. 

Od ponad czterech lat Magda jest zakochana w Dawidzie Wajntraubie (48 l.). Twierdzi, że czuje się szczęśliwa u jego boku. Przedstawiła ukochanego bliskim, święta spędzili w jej rodzinnej miejscowości, w Żarkach.

Dawid w 2015 roku rozwiódł się z żoną, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by poprosił Magdę o rękę. Kiedyś aktorka marzyła o dziecku, ale bała się, że nie sprosta roli matki. Dziś jest dojrzalsza. Jej rodzina wciąż ma nadzieję, że odnajdzie szczęście jako żona.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje