Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Wójcik z programu "Big Brother" chce być sławna i bogata. To psiapsia Wieniawy i Maffashion

Jedną z uczestniczek "Big Brothera" jest Magda Wójcik (30 l.), przyjaciółka Julii Wieniawy, Maffashion czy Honoraty Skarbek.

Dziewczyna w wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem Biotechnologii Żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Magda pracuje w ekskluzywnym butiku z butami.

Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie.

Wystawne życie w Wielkiej Brytanii ułatwiło jej znajomości z plejadą polskich celebrytek, z którymi uczestniczka "Big Brothera" bardzo chętnie się z fotografuje. Była na Open’er Festiwal z Jeremim Sikorskim, Karoliną Gilon, Julią Wieniawą, Maffashion czy Radkiem Pestką.

Reklama

Jak donoszą nam internauci, wielokrotnie widzieli ją na relacjach InstaStories celebrytów. Podobno wspominała, że szuka metody, aby stać się sławną i bogatą.

Na najdroższy festiwal na świecie, Coachella, wybrała się ze swoim przyjacielem z "Warsaw Shore" Patrykiem Spikerem. Ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 2 tys. złotych. To właśnie Spiker namówił ją do udziału w programie oraz przekazał kilka rad, jak przetrwać w nim najdłużej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje