Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Ogórek i jej szokujące zachowanie w TVP. Widzów aż zamurowało

Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej starła się w studiu TVP Info z Magdą Ogórek, byłą kandydatką SLD na prezydenta, a obecnie gwiazdą rządowej TVP.

Ogórek nie chciała dopuścić do głosu swojego gościa, niemal cały czas przekrzykując go i informując, że "to jej program".

Reklama

"To ja prowadzę ten program, i to ja zadaję pytania, a nie pani, tak?" - strofowała Ogórek Lubnauer. "Na tym polega program, że zadaje się pytania i pozwala gościowi na nie odpowiedzieć" - ripostowała Lubnauer. Dalej było jeszcze gorzej.

Gdy emocje sięgnęły zenitu, Ogórek zaczęła wykrzykiwać w kierunku Lubnauer: "Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani?" - prowokowała "dziennikarka".

"Wie pani, jaka jest różnica? Pani pracuje w instytucji, w której pani płacą z publicznych pieniędzy. 1,5 mld zł jest wydatkowanych na tę telewizję" - odparła Lubnauer.

Ogórek jednak nie dawała za wygraną i dalej prowokowała swojego gościa.

"Taka telewizja, jak w poprzednim kształcie, to się pani pewnie bardzo podobała, prawda? Taka była fantastyczna?" - ironizowała Ogórek.

"Akurat nie byłam nigdy w PO, ale podobało mi się to, że nie była tak jednostronna jak obecnie. W tej chwili za każdym razem, kiedy mowa jest o opozycji, następuje to w sposób hejterski" - odpowiedziała Lubnauer.

Gdy posłanka zarzuciła "dziennikarce", że zmieniła poglądy o 100 procent i z lwicy lewicy przepoczwarzyła się w pierwszą zwolenniczkę PiS-u, Ogórek zaczęła się bronić, mówiąc, że "jest dziennikarzem niezależnym", czym rozbawiła siedzących przed telewizorami widzów.

***

Zobacz więcej:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje