Reklama
Reklama

Magda Narożna wyjawiła, ile zarabiała za śpiewanie na weselach!

Magda Narożna (33 l.) karierę muzyczną zaczynała od śpiewania na weselach. Uczestniczka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" podczas rozmowy z nami wróciła myślami do tamtych chwil i zdradziła kilka smaczków.

Magda Narożna dziesięć lat temu zarabiała na życie poprzez śpiewanie na weselach. Wokalistka wspomina tamten okres bardzo dobrze. 

- Wspominam to najpiękniej, jak tylko mogę. Cieszę się, że dalej czasem to robię i pojawiam się na godzinę, aby zaśpiewać na takiej uroczystości. Wesela to nauka cierpliwości i szacunku do innych. Na początku kariery śpiewałam po dwanaście godzin. Była to ciężka praca, ale bardzo to lubiłam - powiedziała nam Narożna. 

Magdalena była dość specyficzną wokalistką weselną, bo wręcz nie śpiewała angielskich utworów. 

Reklama

- Starałam się nie wykonywać tego, co mi nie leżało. Nie chciałam kaleczyć ludzi. Niekoniecznie dobrze się czułam w anglojęzycznych utworach. Ubolewałam, że musiałam siadać w domu i fonetycznie je tłuc. Zdecydowanie wolałam polski repertuar - dodała. 

Zespół "Piękni i młodzi" dziesięć lat temu brał za całonocne występy weselne około pięciu tysięcy złotych. Obowiązkowo musieli mieć też stolik z jedzeniem. 

W grupie były cztery osoby, więc Magda zagarniała około 1200 złotych za noc. 

Najnowszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już w piątek o godzinie 20:00 w Polsacie! 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama