Reklama
Reklama

Magda Masny: Spełnia się jako copywriterka i jako... babcia. Co słychać u byłej gwiazdy TVP?

Lada moment miną trzy dekady od chwili, gdy Magda Masny (51 l.), 22-letnia wtedy modelka, po raz pierwszy stanęła przed kamerą jako hostessa odsłaniająca litery w teleturnieju „Koło fortuny”. Robiła to ponad siedem lat! Po odejściu z telewizji zajęła się polityką, a później założyła firmę florystyczną. Rok temu - z powodu wybuchu pandemii - musiała się przebranżowić... Czym zajmuje się dzisiaj?

Magda Masny nie kryje, że gdy zakończyła się jej trwająca ponad siedem lat przygoda z "Kołem fortuny", spodziewała się, że dostanie kolejne propozycje pracy w telewizji.

Po przeprowadzce do Sopotu i ukończeniu rocznego studium Public Relations została prezenterką gdańskiej "Panoramy" emitowanej na antenie TVP3, ale bardzo szybko... wyrzucono ją z pracy, bo uznano, że nie nadaje się na wizję!

Życie po telewizji

Magda Masny przez pewien czas zajmowała się organizacją wesel i cateringiem w restauracji swojej mamy, a w 2005 roku nieoczekiwanie została... politykiem.

Reklama

Startowała nawet w wyborach (w 2005 roku kandydowała do Sejmu jako przedstawicielka Partii Zielonych, a w 2009 roku walczyła o mandat w Parlamencie Europejskim z listy Porozumienia dla Przyszłości), ale bez powodzenia.

Mówiła później w wywiadach, że zrezygnowała z polityki, bo brakowało jej na nią i czasu, i energii.

W końcu postanowiła otworzyć własną firmę. Spełniła jedno ze swych największych marzeń i została właścicielką kwiaciarni "Ogrody Magdy Masny".

"Zaczynałam jako kwiaciarka, a dziś jestem florystką i specjalistką do spraw ogrodoterapii" - pisze o sobie w mediach społecznościowych.

Musiała się przebranżowić

Magda Masny, pytana o największy sukces, bez wahania mówi, że są nim synowie (32-letni Jan i 15-letni Brunon) i córka (24-letnia Pola) oraz kwiaciarnia, którą nazywa swoim czwartym dzieckiem.

Rok temu, gdy wybuchła pandemia, kwiaciarnia Magdy Masny - jak większość podobnych firm - stanęła na progu bankructwa.

Magda Masny, wiedząc, że nie utrzyma się z handlu kwiatami, postanowiła wprowadzić w życiu swój plan B - na Warmii, na ziemi, która od dawna należy do jej rodziny, stworzyła własny ekologiczny ogród warzywny.

Pełnoetatowa babcia

Niezapomniana "pani od literek" z "Koła fortuny" spędza na Warmii niemal cały swój czas, zwłaszcza że niedawno (w grudniu ubiegłego roku) straciła mieszkanie w Sopocie, bo budynek, w którym się znajdowało, spalił się...

Z pożaru udało się jej uratować jedynie laptop i kilka rodzinnych pamiątek. Na szczęście nikomu z rodziny Magdy, ani jej czworonogom, nic się nie stało.

Pandemia sprawiła też, że Magda Masny została... pełnoetatową babcią. Jej najstarszy syn oraz synowa są ratownikami medycznymi, więc wzięła na siebie ciężar opieki nad ich niespełna trzyletnim dzieckiem.

Lockdown, z powodu którego musiała zamknąć swoją kwiaciarnię, zmusił Magdę Masny do - jak sama żartuje - powrotu do korzeni (z wykształcenia jest polonistką). Od pewnego czasu była gwiazda TVP pracuje jako copywriterka i pisze teksty dla kilku serwisów internetowych.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Edyta Herbuś w prześwitującym body

Eurowizja 2021: Znamy zwycięzcę!

 

 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Magda Masny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy