Reklama
Reklama

Magda Gessler zaliczyła straszną wtopę. Takie obuwie nigdy nie powinno znaleźć się w jej posiadaniu

Magda Gessler (70 l.) majówkę 2024 spędza w Polsce. Restauratorka wybrała się na długi weekend na Mazury. W mediach społecznościowych podzieliła się relacją z krótkiego wypadu. Niestety nie obyło się bez żenującej wpadki. Te buty nigdy nie powinny znaleźć się na jej stopach.

Magda Gessler wyjechała na majówkę

Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" od lat ustawia do pionu krnąbrnych restauratorów, którzy nieporadnie prowadzą własne biznesy. Czasami udaje się jej znaleźć receptę na zażegnanie kryzysów, ale niestety spora część modyfikowanych przez nią lokali i tak kończy upadłością. Celebrytka mimo wszystko dobrze wie, jak zarządzać swoimi własnymi restauracjami, które każdego roku przynoszą jej gigantyczne obroty. W Tłusty Czwartek klienci są gotowi zapłacić fortunę za oferowane przez nią pączkiAż strach pomyśleć, ile w tym roku będą kosztowały jagodzianki sygnowane jej nazwiskiem.

Reklama

Magda Gessler stosunkowo rzadko wypoczywa. Zwykle jej podróże ograniczają do odwiedzin, mieszkającego na drugim końcu świata Waldemara Kozerawskiego. Tym razem, korzystając z cudownej pogody, restauratorka postanowiła zorganizować sobie krótki wypad na Mazury. Kraina polskich jezior o tej porze roku wygląda bajecznie. Nic dziwnego, że Gessler postanowiła zobaczyć ten widok na własne oczy.

W mediach społecznościowych gospodyni "Kuchennych Rewolucji" opublikowała zdjęcie wykonane podczas podróży na Mazury. Na fotografii możemy zobaczyć celebrytkę, siedzącą w ociekającym luksusem samochodzie. Co rzuca się w oczy to fakt, że zapomniała o zapięciu pasów.

"Droga do przyjaciół nareszcie to święto trzeba świętować chwila oddechu ..a wy gdzie was poniosło" - mogliśmy przeczytać w opisie najnowszego postu Magdy Gessler.

Magda Gessler zaliczyła straszną wtopę

To jednak nie niezapięte pasy najbardziej oburzyły fanów restauratorki, lecz to, co ubrała na nogi. Nie zważając na bardzo wysokie temperatury, celebrytka na majowy wypoczynek wybrała się w puszystych, futerkowych sandałkach, w oryginalnym odcieniu zieleni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie detal, który dostrzegła jedna z internautek. Pewna kobieta zwróciła uwagę na odmieniony wygląd palców u stóp Magdy Gessler.

"Nie żebym się czepiała, ale czy może ktoś przyjrzał się, co siedzi w tych sandałach? To jakby palce od rak, a nie od stop. Potworne te buty" - napisała obserwatorka, sugerując tym samym, że nie są to sandały, lecz zabudowane buty, na których górnej powierzchni znajdują się kształty imitujące palce u rąk.

Reszta fanów nie była tak uszczypliwa i doceniła ich oryginalną formę.

"Świetne buty";

"Buty odlot";

"Widzę w tych sandałach trochę zimy, trochę lata";

"Świetna stylizacja a buty wyjątkowe" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:

Magda Gessler zdradza swój sposób na naturalne piękno. Dzięki temu zachowała młody wygląd

Znany tiktoker miażdży Magdę Gessler. Dołożył do pieca, wspominając wizytę w jej lokalu

Magda Gessler powiedziała o tym wprost. Nie mogła dłużej wytrzymać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy