Reklama
Reklama

Magda Gessler zdradza swój sposób na naturalne piękno. Dzięki temu zachowała młody wygląd

Magda Gessler należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. Restauratorka oraz gospodarz programu "Kuchenne rewolucje" niejednokrotnie zdradzała tajemnice ze swojego życia. Tym razem wyjawiła, jaki jest jej sposób na zachowanie wiecznej młodości. Zaskoczeni?

Magda Gessler zaskoczyła swoim sposobem na młody wygląd

Magda Gessler to osoba, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Restauratorka ma wielu wiernych fanów, którzy z zachwytem obserwują jej poczynania w mediach społecznościowych (obserwuje ją ponad 1,3 mln osób). Magda lubiana jest m.in. za swoją szczerość oraz pokazywanie się w naturalnym wydaniu. Mimo dojrzałego wieku Gessler nie obawia się zdjęć bez filtrów i innego typu zbędnych upiększeń. Aby dać temu dowód, dopiero co pokazała fanom, jak dba o to, by pozostać naturalną pięknością.

"Magia rąk... masaż idealny twarzy... cudowny krem... nie potrzeba nic więcej.. i piękne myśli. USTA... moje!!!!! Po pilingu... stop zawistnikom" - napisała w opisie pod postem relacjonującym masaż. Na fotografii widać, jak ekspertka troszczy się o twarz restauratorki.

Reklama

Magda Gessler oczami internautów. Są zachwyceni

Wygląda na to, że taki sposób na zachowanie młodego wyglądu bardzo spodobał się fanom. W komentarzach nie kryją swoich zachwytów.

"Pani Madziu, jest Pani moją inspiracją" - napisała jedna z obserwatorek.

Nie tylko młody wygląd. Magda Gessler zachwyca sylwetką. To jej sposób

Magda Gessler podkreśla, że lubi dobrze czuć się w swoim ciele. Dlatego dba o sylwetkę. Jak podaje jeden z tabloidów, restauratorka schudła w ostatnim czasie aż 10 kilogramów.

"Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi" - powiedziała Gessler w wywiadzie z "Super Expressem".

Okazuje się, że Magda ma swój własny sposób na utrzymanie świetnej sylwetki. Mówiła o nim w tej samej rozmowie.

"Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa" - dodała restauratorka.

Wielu uważa, że Magda Gessler wykazuje się niemałym samozaparciem. W końcu jest właścicielką kilku restauracji, więc okazji do podjadania na pewno w jej życiu nie brakuje. Nie zapominajmy też, że jej córka ma własny biznes - dobrze radzącą sobie na rynku cukiernię.

Czytaj też:

Magda Gessler namieszała w Poznaniu. Takiej akcji nikt się nie spodziewał

Pierwsza Komunia w restauracji Gessler kosztuje fortunę. Cena za talerzyk wyższa niż na weselu

Bliscy nie wsparli Magdy Gessler, gdy tego potrzebowała. W końcu powiedziała, co ją zabolało

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy