Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler z córką w niebezpieczeństwie! Przeżyły trzęsienie ziemi!

Ostatnio niespokojnie zrobiło się na Sycylii, gdzie przebudził się jeden z bardziej aktywnych wulkanów- Etna. Pech chciał, że w tym czasie urlop tam zaplanowała Magda Gessler (65 l.) z córką Larą (29 l.). Gwiazdy przeżyły tam trzęsienie ziemi.

Te święta nie należały do spokojnych dla mieszkańców Sycylii, gdzie doszło do przebudzenia wulkanu. Do pierwszego wybuchu doszło 24 grudnia nad ranem.

Reklama

Na wulkanie ukazało się nowe pęknięcie, z którego zaczęły wydobywać się kłęby dymu, a miejscowy wulkanolog uznał, że była to pierwsza boczna erupcja Etny od ponad dekady.

Od tego momentu odnotowano serię trzęsień ziemi, z czego najsilniejszy miał miejsce 26 grudnia w nocy. Wówczas odnotowano magnitudę 4,9, a silne wstrząsy spowodowały uszkodzenia licznych budynków w okolicznych miasteczkach.

Niestety złożyło się tak, że w tym czasie na Sycylię przyleciała Magda Gessler z całą rodziną, w tym z córką Larą. Najpierw restauratorka udostępniła nagranie z samolotu, które podpisała:

"Tego dnia Etna ziała ogniem... nadlatujemy nad Sycylię".

Później miało nastąpić silne trzęsienie ziemi, ale gwiazda uspokoiła swoich fanów, że w Taorminie, gdzie mieszka, wstrząsy nie były odczuwalne.

"To tu gdzie czerwone języki lawy wypluwane są przez Etnę... Taormina. Wstrząsów nie czuliśmy zanurzeni w głębokim śnie... jest pięknie" - napisała poetycko Madzia.

Miejmy nadzieję, że panie zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie ze sobą mieszkanie u podnóża czynnego wulkanu i szybko zdecydują się na powrót do domu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje