Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler powiększyła usta? Jest odpowiedź restauratorki! "Raz na zawsze moimi ustami, zamknę Wasze usta"

Magda Gessler (68 l.) na przestrzeni lat przeszła sporą przemianę. Wygląd restauratorki nieco się zmienił, a ostatnio zaniepokojeni fani zauważyli, że usta ich idolki znacznie się powiększyły. Wścibska część publiki dopytywała charyzmatyczną prowadzącą "Kuchennych rewolucji", czy przeszła zabieg medycyny estetycznej i zdecydowała się na wstrzyknięcie kwasów w twarz. Gessler postanowiła rozwiać wszelakie wątpliwości!

Magda Gessler znana jest ze swojego charakterystycznego wizerunku. Gwiazda może pochwalić się burzą złotych loków, barwnym stylem i ekstrawertycznym uosobieniem. Dusza artystki Gessler jest widoczna niemal na każdym kroku.

Magda Gessler walczy z hejtem

Restauratorka mimo swojej pewności siebie nieraz musiała walczyć z hejtem w sieci. Duża część internautów kpi z jej wyglądu i zarzuca jej m.in. doczepianie włosów. Jak podaje portal "Fakt.pl" stylista fryzur, który miał okazję współpracować z restauratorką, mówił, że gwiazda TVN "właściwie nie pokazuje się publicznie bez doczepek".

Reklama

68-latka szybko zareagowała na te doniesienia i zabrała głos w sprawie.

Teraz widzowie znów nie zostawili na Gessler suchej nitki i skrytykowali jej usta, zarzucając przy tym, że sobie je ostrzyknęła i powiększyła.

"Królowa smaku" postanowiła natychmiast zareagować.

Magda Gessler powiększyła usta?

Kilka dni temu pod adresem gwiazdy padły zarzuty, że ta powiększyła sobie usta. Wiadomości, które spływały do restauratorki, mocno ją zezłościły, bowiem postanowiła raz na zawsze rozprawić się z komentującymi i wydała oświadczenie, mając przy tym nadzieję, że w końcu zakończą się ataki na jej osobę.

Celebrytka podkreśliła, iż nie korzystała z zabiegu powiększania ust, a przeszła paraliż nerwu i dlatego jej wygląd się zmienił. 68-latka w swoim wpisie wprost przyznała, że wygląd jej ust uwarunkowany jest problemami zdrowotnym.

Przy okazji Magda poprosiła hejterów, by opuścili jej konto na Instagramie i już jej więcej nie nękali.

Pod wpisem oprócz niemiłych wiadomości pojawiły się słowa wsparcia, a o komentarz pokusił się sam "chirurg gwiazd" Krzysztof Gojdź.

Magda Gessler: Instagram, wiek, kariera

Magda Gessler urodziła się w lipcu 1953 roku w Komorowie. Jej ojciec, Mirosław Ikonowicz, był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. Zamieszkała w Madrycie, gdzie ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda.

Pierwszą restaurację otworzyła w 1989 roku razem z Adamem i Piotrem Gesslerami w pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal w Warszawie. Od 2010 roku prowadzi program "Kuchenne rewolucje", a od  2012 roku jest jurorką polskiej edycji programu "MasterChef".

W latach 80. XX w. wyszła za Volkharta Müllera. Mają syna, Tadeusza. Po śmierci męża wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę.

Magda Gessler prężnie działa w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych celebrytka kontaktuje się z fanami, a na Instagramie obserwuje ją już 1,2 mln osób!

Zobaczcie również:

Królikowski wywołał wielki skandal, a teraz taka sensacja! Była aktora przerwała milczenie! W tle jego "liczna rodzina"!

Natasza Urbańska wyjawiła to o związku z Józefowiczem. Nie pozostawiła żadnych złudzeń

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama