Jeszcze w sobotę Kozidrak występowała na koncercie w TVN, a tu takie doniesienia. Zebrało się po weekendzie

Ksawery Nowakowski

Beata Kozidrak
Beata KozidrakPawel WodzynskiEast News

Beata Kozidrak wystąpiła na "Wiankach nad Wisłą". Widzowie TVN ocenili jej występ

Jeszcze w sobotę Kozidrak występowała na koncercie w TVN, a tu takie doniesienia. Ludzie piszą: "Jest bardzo źle"

  • "Przykro się tego słucha, naprawdę. Z tego głosu wciąż można by wiele wyciągnąć, ale wymagałoby to schowania ego do kieszeni i regularnej pracy nad wokalem pod okiem specjalistów. Skoro jednak Beata woli podkreślać, że nie chodzi na lekcje śpiewu, to później słychać to, co na tym nagraniu"
  • "Uwielbiam piosenki pani Beaty, ale głos już nie ten niestety nie daje rady"
  • "Aż przykro się tego słucha"
  • "Z przykrością stwierdzam, że za chwilę będzie jak z Whitney Houston, straci całkowicie głos"
  • "Pani już nie daje rady, głos poszedł na rentę.Dobrze że chórek więcej śpiewa, plus publiczność. Sama pani Beata nie daje rady niestety"
  • "Co z tym głosem się stało"
  • "Katastrofa"
  • "To było żenujące, ona cos rzęzi co drugie zdanie i sapie, nie wstyd jej?"
  • "Jest bardzo źle. Przykro się tego słucha" - nie szczędzili gorzkich słów widzowie TVN.
Ewa Chodakowska o relacji z Lewandowską. Co myśli o diecie gwiazd?pomponik.pl
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?