Reklama
Reklama

Magda Gessler "całkiem odleciała" na święta. Córka nagle wszystko wyjawiła

Lara Gessler w szczerej rozmowie opowiedziała jak wyglądają święta w jej rodzinie. Córka znanej restauratorki wyjawiła także pewne rodzinne sekrety dotyczące przygotowywania świątecznych potraw. Jak sama przyznała, Magda Gessler "Już całkiem odleciała".

Lara Gessler jest córką Magdy i Piotra Gesslerów. Celebrytka postanowiła iść w ślady rodziców i ostatecznie po epizodzie ze studiowaniem socjologii została cukiernikiem. 

Celebrytka miała bardzo pracowity okres przedświąteczny. Wystąpiła w programie TVN "Restauracja z gwiazdami" oraz udzieliła wywiadu portalowi o2 w którym wyjawiła jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w jej domu rodzinnym.

Reklama

Magda Gessler "całkiem odleciała" na święta. Córka Lara nagle wszystko wygadała

"U nas w święta na pewno nie były kłótliwe (...). Nigdy aspekt prezentów nie był najważniejszy. U nas w domu zawsze dużo się dużo działo, był rwetes. Oczywiście pojawiał się też element dziecięcej bajki, że zaglądało się pod choinkę lub pod nią czołgało. Ja się chowałam za drzewkiem lub kładłam pod nim, żeby oglądać światełka" - wyznała córka Magdy Gessler w wywiadzie dla portalu. 

Lara Gessler zdradziła także, że jej mama w ostatnim czasie bardzo skupia się na udoskonaleniu jednej ze świątecznych potraw.

"Najbardziej ewoluowała ryba po grecku. Ja się trzymam tego starego przepisu, a mama już całkiem odleciała w swoich interpretacjach tej potrawy" - wyznała celebrytka.

Zobacz też:

Magda Gessler już tak nie wygląda. Internauci zwracają uwagę na jeden szczegół

Magda Gessler przyłapana na sprawunkach i rozdawaniu słodkich pocałunków kierowcy

Fanka złośliwie do Lary Gessler. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy