Reklama
Reklama

Magda Boczarska chciała romantycznie pożegnać się z urlopem, ale na zdjęciu widać głównie... opięte pośladki Banasiuka!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, pomimo dzielącej ich różnicy wieku, od tworzą niezwykle udany związek, którego owocem jest 5-letni synek. Na początku roku para wyjechała wraz z Henrykiem na zasłużony urlop do hiszpańskiego miasteczka El Cotillo. Na koniec wycieczki aktorka pochwaliła się serią nostalgiczno-romantycznych zdjęć, spośród których jeden szczegół wybił się szczególnie mocno.

Początek roku to dla wielu polskich gwiazd idealny moment, by wybrać się na urlop. Niektórzy wybierają góry i ich ośnieżone stoki, inni stawiają na ciepłe klimaty i rajskie plaże. Do tej drugiej grupy należą nie tylko Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, ale też m.in. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Aktorska para w styczniu ruszyła na hiszpańskie wybrzeże Fuerteventura.

Reklama

Jak dowiadujemy się z Instagrama Magdy Boczarskiej zakochana para wraz z synkiem Henrykiem wylądowała w nadmorskiej mieścinie El Cotillo. To prawdziwa mekka dla surferów z całej Europy. Nie dziwi więc, że 37-letni aktor na jednym ze zdjęć maszeruje z deską surfingową pod pachową. Inne fotografie pokazują różne szczęśliwe momenty z życia całej rodziny.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach

Na zdjęciach nie widać twarzy 5-latka, ponieważ Magdalena Boczarska wzorem innych polskich celebrytów nie publikuje jego oblicza w mediach społecznościowych (czemu oczywiście nie sposób się dziwić). Aktorka nie obawiała się natomiast wrzucić do sieci innego przyciągającego wzrok widoku. Z pewnymi czerwonymi slipkami kąpielowymi w roli głównej.

Banasiuk i Boczarska są znani z tego, że zadają szyku gdziekolwiek się pojawią, dlatego taki obrazek może nieco dziwić. Nie zabraknie jednak z pewnością internautów i internautek, którzy pochwalą widok ruszającego tudzież wracającego z surfowania aktora. Zresztą sama Magda Boczarska powiedziała to być może najlepiej: "Fuerteventura you were good to me" (tłum. na język polski: "Fuerteventura byłaś dla mnie dobra" - przyp. red.). I dla nas wszystkich!

Zobacz też:

Magdalena Boczarska nie wstydzi się pokazywać intymnych momentów. Pozowała nago!

Mateusz Banasiuk skomentował grę Wieniawy. Posunął się za daleko?

Randka w "Sanatorium miłości" skończyła się katastrofą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Mateusz Banasiuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy