Reklama
Reklama

Magdalena Boczarska pozuje nago. Pokazała efekty zmysłowej sesji

Magdalena Boczarska (43 l.) postanowiła zaskoczyć swoich fanów i na swoim Instagramie zaprezentowała odważną sesję zdjęciową. Aktorka pozuje bowiem zupełnie nago i promuje "ciałopozytywność".

Magdalena Boczarska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała kilka lat temu szczególny rozgłos, gdy wcieliła się w rolę Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania". Zarówno jej kreacja aktorska, jak i sam film był szeroko komentowany w mediach branżowych.

Artystka prywatnie związana jest z Mateuszem Banasiakiem, a w 2017 roku para doczekała się synka Henryka. Magda od kilku lat obecna jest w show-biznesie, jednakże niechętnie eksponuje swoje życie prywatne.

Boczarska unika dramatów i afer, a swoim życiem oszczędnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Tym razem pokazała wyjątkowe czarno-białe zdjęcie. Tak odważnych kadrów na jej profilu nie widuje się zbyt często.

Aktorka zaprezentowała się bowiem całkowicie nago. Gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza ATM. Motywem przewodnim była "ciałopozytywność". 

Reklama

Artyści i osoby publiczne coraz częściej zwracają bowiem uwagę na tematy związane z samoakceptacją i walczą z "body shamingiem".

W komentarzach od razu zaroiło się od komplementów. Internauci zachwycali się urodą Magdy i doceniali efekty sesji zdjęciowej.

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Karolina Gilon wygina się na kamieniu. Pokazała się w skąpym bikini!

Blanka Lipińska topless na rajskich wakacjach

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy