Reklama
Reklama

​Maffashion subtelnie wbija szpilę Fabijańskiemu. Chodzi o dziecko

Maffashion (35 l.) i Sebastian Fabijański (35 l.) rozstali się kilka miesięcy temu w atmosferze skandalu. W tle były podejrzenia o zdrady i spotkanie Fabijańskiego z Rafalalą, słynącą z hurtowego niszczenia karier. Czy wreszcie dogadają się dla dobra wspólnego synka? Blogerka ujawnia, nie mogąc jednak oprzeć się drobnej złośliwości…

Sebastian Fabijański nie dał się dotąd poznać jako osoba szczególnie stała w uczuciach. Jak sugerowali jego mniej dyskretni znajomi, w stworzeniu szczęśliwego związku przeszkadzała mu ponoć mroczna osobowość. Krążyły nawet plotki, że to właśnie ona sprawia, że Fabijański przekonująco wypada w rolach psychopatycznych  przestępców, jak Cukier czy Adrian Kuś. 

Jednak kiedy Fabijański zakochał się w blogerce modowej Maffashion, a na świat przyszedł ich synek, wydawało się, że wewnętrzny mrok Sebastiana gdzieś zaginął. 

Reklama

Widocznie jednak ta część osobowości co jakiś czas daje znać o sobie, skoro Fabijański podjął niezrozumiałą decyzję o spotkaniu z Rafalalą, co już w wielu przypadkach skończyło się niezbyt dobrze. 

Biorąc pod uwagę, jak ogromne spustoszenie w życiach i karierach czyni najsłynniejsza polska transwestytka, decyzja aktora sprawiała wrażenie, jakby liczył na publiczną kompromitację.  W udzielonym po ujawnieniu afery wywiadzie Fabijański wziął na siebie część winy, przyznając się do zdrady i ujawniając, że ze spotkania z Rafalalą niewiele pamięta, gdyż przez większość czasu znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych. Przy okazji wyraził nadzieję, że jak już najgorsze emocje opadną, to się jakoś z Julią dogadają:

"Ja bardzo chcę żeby ta relacja była fajna, ciepła, pełna zrozumienia. Będę o to walczył. Bardzo bym chciał żebyśmy tworzyli harmonijny, fajny związek rodziców Bastka. Żeby on nigdy nie odczuł od żadnego z nas, że ja coś mu nadaję na matkę, a matka na mnie". 

Maffashion i Fabijański dogadali się w sprawie opieki

Maffashion początkowo wydawała się nie brać pod uwagę takiej możliwości. Zablokowała byłego partnera na Instagramie, a na pytanie jednej z fanek, czy planuje ocieplenie relacji odpowiedziała negatywnie. 

Z czasem jednak emocje opadły na tyle, by dla dobra synka postarali się jakoś dogadać. Przy okazji jednak blogerka wbiła szpilę byłemu ukochanemu, sugerując, że miał ostatnio w zwyczaj unikać spotkań z synkiem. Jak wyznała w rozmowie z Jastrząb Post:

"Jesteśmy na etapie dogadywania szczegółów, ale teraz zajmuje się dzieckiem. Zaczął się w końcu opiekować dzieckiem". 

Czyli do tej pory tego nie robił? Fabijański dał już do zrozumienia, że widzi to zupełnie inaczej...

Zobacz też:

Maffashion odpowiada na zarzuty Fabijańskiego o zaburzenia osobowości! Oto, co powiedziała

Fabijański opowiada o relacjach z synem po swoim rozstaniu z Maffashion: "To jest najpiękniejsze, co w moim życiu się wydarzyło"


Małgorzata Rozenek-Majdan w skórzanej stylizacji. Pod postem fala krytyki

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy