Reklama
Reklama

Maffashion planuje kolejną ciążę? "Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci"

Maffashion (35 l.) i Sebastian Fabijański (35 l.) rozstali się kilka miesięcy temu w atmosferze skandalu, ale owocem ich miłości jest dwuletni synek Bastian. Julia Kuczyńska spełnia się jako matka i każdą wolną chwilę spędza ze swoją pociechą. Czy jednak planuje w przyszłości mieć kolejne dzieci? Odpowiedź influencerki mocno zaskoczyła fanów.

Julia Kuczyńska nie chce mieć już więcej dzieci?

Julia Kuczyńska - znana szerzej jako Maffashion - jest osobą wyjątkowo aktywną w social mediach. Blogerka często publikuje nowe posty i udostępnia kolejne relacje, w których dzieli się z obserwującymi swoim życiem prywatnym oraz zawodowym. Ostatnio influencerka zorganizowała na Instagramie sesję Q&A, podczas której zdecydowała się odpowiedzieć na kilka pytań swoich wielbicieli.

Większość internautów była szczególnie zainteresowana tym, jak Maffashion radzi sobie jako matka. Dlatego też najczęściej pojawiającymi pytaniami podczas sesji były pytania o macierzyństwo i małego Bastka. Jedna z fanek blogerki zapytała, czy Julia Kuczyńska myśli o tym, by w przyszłości powiększyć rodzinę i zdecydować się na kolejne dzieci. Odpowiedź była dość jednoznaczna, co mocno zaskoczyło  niektórych wielbicieli celebrytki.

Reklama

"Prawdą jest też, że inaczej wyobrażałam sobie (z perspektywy kobiety ciężarnej) ten błogosławiony stan i macierzyństwo. Nigdy nie chciałabym drugi raz tego przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii. Już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie. Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci" - wyznała na Instagramie.

Maffashion opowiada o "dawaniu w szyję" i kolejnych dzieciach

Podejmująć temat ewentualnej ciąży odniosła się też do słów Jarosława Kaczyńskiego, który wypowiadając się o rzekomym alkoholizmie większości młodych Polek zbulwersował opinię publiczną i sprawił, że jego wypowiedź komentowali zarówno internauci jak i dziennikarze oraz celebryci.

Nawiązując więc do słynnego "dawania w szyję", Maffashion wytłumaczyła, że nie uważa obecnej sytuacji kobiet w Polsce za sprzyjającą do podejmowania decyzji o powiększaniu rodziny.

"Jakaś część mnie by chciała. Inna natomiast ma obawy. Nie, nie "daję w szyję". Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju, nie zachęca, budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są "prognozy", ciężko myśleć o kolejnych dzieciach" - tłumaczy blogerka.

Kończąc temat, Maffashion zdecydowała się na konkretną odpowiedź na pytanie, czy planuje w przyszłości mieć kolejne dzieci:

"Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl" - podsumowała. To nie pierwszy raz, kiedy celebrytka opowiada o tym, jak niełatwą rolą jest rola matki. Nieraz już wspominała o tym, że posiadanie potomstwa łączy się z ogromną odpowiedzialnością i czasem z tęsknotą wspomina czasy, w których mogła pozwolić sobie na większą spontaniczność.

Zobacz też:

Najgłośniejsze romanse i związki 2022 roku. To one wywołały największe afery i skandale miłosne 

Maffashion: Święta Bożego Narodzenia. Celebrytka nie chciała o tym mówić, a jednak wyszło...

Maffashion zmieni całkowicie fryzurę? Szykuje się kolosalna zmiana wyglądu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama