Reklama
Reklama

Maffashion: blogerka i biznesmenka. Tak wyglądała jej relacja z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion (34 l.) i Sebastian Fabijański (35 l.) rozstali się, a ich związek został naznaczony skandalem oraz zdradami. Poznajcie bliżej jedną z najbardziej znanych polskich influencerek, historię jej kariery oraz związków!

Maffashion: kim jest i czym się zajmuje?

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska, urodziła się 22 września 1987 roku w Złotowie. Jej rodzice są nauczycielami, a sama Julia ukończyła studia licencjackie na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jest znaną blogerką modową oraz influencerką, znaną również ze swojej świetnej sylwetki.

Jej pseudonim wziął się od... marchewki! Jako dziecko uwielbiała zajadać się marchewkami, na które mówiła "maffefka". Znajomi nadali jej ksywkę "Maff". Przy zakładaniu bloga połączyła ją ze słowem "fashion".

Kim jest Sebastian Fabijański?

Z kolei Sebastian Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 roku w Warszawie. Jako dziecko i nastolatek trenował piłkę nożną, jednak z powodów zdrowotnych nie mógł zostać profesjonalnym graczem. Dwukrotnie próbował dostać się do państwowej szkoły teatralnej. Po pierwszej nieudanej rekrutacji uczęszczał do prywatnej szkoły aktorskiej, a po drugiej zdecydował się na studia prawnicze. Za namową matki nie porzucił jednak swoich marzeń, udało mu się zdobyć rolę w serialu "Tancerze". 

Reklama

Finalnie zaczął studia w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, jednak został z niej wydalony po roku. Naukę kontynuował więc w Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył ją w 2015 r. Grał w takich filmach jak "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks", "Psy 3. W imię zasad". Zajmuje się także działalnością muzyczną.

Maffashion: kariera

Julia Kuczyńska rozpoczęła swoją karierę od założenia bloga modowego w październiku 2009 roku. Była jedną z pierwszych osób w Polsce, które prowadziły takiego bloga, a jej czytelnikami byli głównie odbiorcy z zagranicy. 
W programie "W roli głównej" przyznała, że początkowo było to dla niej wstydliwe i ukrywała swojego bloga przed znajomymi:

 "Ja wtedy pracowałam w agencji reklamowej w Złotowie, miałam na 8, wychodziłam o godzinie 7 i taką promenadą szłam, żeby było w miarę ładne tło i próbowałam ustawiać aparacik, żeby sobie zrobić zdjęcie, a jak ktoś szedł z boku, to udawałam, że się rozglądam. Nikt z mojego miasta, nikt z mojej rodziny nie wiedział, że ja prowadzę jakiegoś bloga".

Jej stylizacje zdobyły serca odbiorców. Już w 2011 roku, wraz z koleżanką po fachu, Jessicą Mercedes, zaczęła prowadzić autorski program modowy "J&J Fashion Show" emitowany na stacji Eska TV. Od 2012 roku stała się blogerką na pełen etat, stworzyła też własną markę modową Staff by Maff. 

Kariera Maffashion szybko nabrała rozpędu. Zaczęła pojawiać się na okładkach wielu polskich oraz zagranicznych pism, a w 2017 roku znalazła się na pierwszym miejscu listy najbardziej wpływowych osób w social mediach na świecie. Według szacunków agencji Tribe Dynamics jej działania w mediach społecznościowych pozwoliły markom wygenerować publikacje o wartości ponad 64 miliona dolarów.

Maffashion: związki

Przed związkiem z Fabijańskim influencerka była związana ze znanym youtuberem i współzałożycielem kanału Abstrachuje Czarkiem Jóźwikiem. Zaczęła spotykać się z nim w 2015 roku, a rok później ogłosili zaręczyny. 

Związek wydawał się bardzo udany, tym bardziej fani byli zszokowani, kiedy w październiku 2019 r. ogłosili rozstanie. Zrobili to bardzo nietypowo, bo wiadomość ogłosili filmikiem nakręconym po wspólnej kolacji, na którym przekazali: "Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą".

Związek Maffashion i Fabijańskiego zaczął się pod koniec 2019 roku, byli kilkakrotnie widziani razem, jednak sami zainteresowani potwierdzili wspólną relację dopiero w styczniu 2020 roku. Zaczęli pokazywać się jako para na różnych wydarzeniach, chociaż raczej unikali tematów osobistych w social mediach. 

Nie mieli jednak ślubu, podczas live na Instagramie w lipcu 2020 r. Sebastian Fabijański przyznał, że nie ma nawet takich planów. Powiedział wtedy swoim fanom: "Jakieś artykuły tam czytałem, w ogóle podobno, że ja już planuję na grudzień ślub, ale rozważamy wiosnę. No, nie ma takich planów".

Maffashion: dziecko z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion i Sebastian Fabijański mają razem syna. Bastian Jan przyszedł na świat 10 września 2020 roku. Para potwierdziła ciążę dopiero w sierpniu 2020 roku, mimo że już wcześniej pojawiały się doniesienia o stanie błogosławionym blogerki. 

Jak sama Maffashion przyznała w Dzień dobry TVN: "Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może o tym mówić, chwalić się". Dodała też, że rodzina nie dowiedziała się o ciąży od niej: "Ja nie pokazywałam tej ciąży przez długi czas. Przyłapano mnie pod kliniką, paparazzi zrobili mi zdjęcia i stąd wzięły się plotki. Niestety to nie ja na swoich własnych warunkach poinformowałam niektórych bliskich i znajomych, tylko zrobiły to za mnie media. Nie myślałam, że to będzie tak. Chciałam to zrobić, kiedy będę gotowa".

Maffashion i Sebastian Fabijański: rozstanie

Na początku lipca 2022 r. Julia potwierdziła, że związek z Fabijańskim rozpadł się już trzy tygodnie temu. Niedługo po tym, 11 lipca, Sebastian w rozmowie z reporterem serwisu Pudelek opowiedział o kulisach rozstania z Maffashion, w tym o spotkaniu z Rafalalą i jego niewierności. Powiedział, że po pojawieniu się na świecie dziecka poczuł się odsunięty oraz przyznał się do zdrady. 

Maffashion tak skomentowała rozstanie z Sebastianem podczas live na swoim instagramowym kanale: "Chcę od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny".


Jak myślicie, czy Maffashion i Fabijański mają jeszcze szansę do siebie wrócić? A może ich związek zakończył się definitywnie? 

Zobacz też:

Kochanek Maffashion zabiera głos. Odpowiada byłej dziewczynie: "Nikt nie rozbił twojego związku"

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!

Rafalala "ujawnia prawdę" Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

Donatan kpi z afer Rafalali. "Co podają w modnej jadłodajni "U Rafała"?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama