Reklama
Reklama

Maciej Zień ma wsparcie u polskich gwiazd! Kto wziął go w obronę?

Maciej Zień (36 l.), „ulubiony projektant gwiazd”, stał się ostatnio bohaterem skandalu. W jego obronie stanęli celebryci i osoby znane!

Projektant był ostatnio bohaterem afery. 

Firma zarzuciła mu, że bez czyjejkolwiek wiedzy wziął ze sobą część kolekcji i znaczną sumę pieniędzy. 

Sam Zień stwierdził, że to pomówienia i kłamstwa. 

Po stronie projektanta stanęły niektóre polskie gwiazdy i zamieściły własne komentarze na temat zdarzenia m.in. na swoich kontach na Facebooku. 

Ostro zareagowała producentka pokazów mody, Dorota Wróblewska. 

"Lincz bez analizy, wiedzy i podstaw. Bezwzględność i zawiść. Z komentarzy i ludzkiej zawiści, dowiedzieć się można więcej, niż sami czasem wiemy o sobie" - napisała. 

Reklama

Za Zieniem ujęła się także Edyta Herbuś. 

"Jestem po stronie prawdy!!! Maciej Zień trzymam mocno kciuki!" - wspierała projektanta tancerka. 

"Znam Maćka od początku jego kariery w Warszawie, czyli jakieś 15 lat. Znam też branżę mody i show-biznesu, które są niewyobrażalnie brutalnym światem, nie licząc lukrowanej otoczki, którą zazwyczaj pokazują media" - wyjawiła dziennikarka Ewa Wojciechowska na swoim blogu. 

"Na razie jest wielkie halo, a my nic na ten temat nie wiemy. Jestem tego zdania, że zanim wina nie została udowodniania, nie należy nikogo piętnować"  - powiedział z kolei Michał Piróg Agnieszce Jastrzębskiej. 

Natomiast Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała firmę za upublicznianie tego typu informacji i zamieszczanie w sieci oświadczenia. 

"Wczorajsze oświadczenie, bardzo dziwne, jest dowodem na to, że skończyła się na pewno pewna epoka. Oświadczenie, które jest szokujące, bo pranie brudów firmy publiczne zawsze wygląda słabo" - napisała dziennikarka.

Też uważacie, że firma zachowała się nie w porządku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy