Reklama
Reklama

Maciej Zakościelny zostanie tatą!

To wielka niespodzianka i znakomita wiadomość! Maciej Zakościelny (36 l.) zostanie tatą! Paparazzi przyłapali go na spacerze z jego ciężarną ukochaną.

Do tej pory wydawało się, że trudno będzie na stałe zawładnąć sercem Macieja Zakościelnego. Jego związki m.in. z aktorką Izą Miko, modelką Dianą Tadjudeen-Pakulską czy amerykańską aktorką Caity Lotz kończyły się rozstaniami. 

Sam aktor też mocno zaczął strzec prywatności i od pewnego czasu nie udzielał żadnych wywiadów na swój temat. Starał się też nie dawać powodów do plotek. Dlatego gdy na początku tego roku pojawił się w jednym z warszawskich centrów handlowych w towarzystwie pięknej brunetki trudno było uzyskać od niego jakikolwiek komentarz na ten temat.

Reklama

Milczeli też jego znajomi. Z nielicznych informacji można było tylko wnioskować, że jego nowa znajoma jest związana ze światem mody. Wydawało się, że, tak jak w poprzednich przypadkach, związek zapewne po pewnym czasie przejdzie do historii. A tu mamy niespodziankę i to jaką...

Kilka dni temu aktor pojawił się na spacerze w Warszawie podczas którego spotkał m.in. koleżankę z pracy Agnieszkę Grochowską, która niebawem po raz drugi zostanie mamą. Towarzyszyła mu ukochana, która również jest w zaawansowanej ciąży! Wkrótce więc aktor zostanie tatą. 

To diametralna zmiana w jego życiu. Teraz Maciej Zakościelny będzie musiał przygotować się do najnowszej i zapewne najważniejszej roli w swoim życiu, roli kochającego i opiekuńczego partnera, ale też ojca. Dla wszystkich, którzy go znają to spore zaskoczeni, może nawet szok. 

Z drugiej strony już dwa lata temu w rozmowie z magazynem "Twój Styl" aktor przyznawał, że ma potrzebę, żeby się z kimś związać i ustabilizować, bo wierzy, że mężczyzna dopełnia się przez trwały związek z kobietą. Przy okazji twierdził, że bez przesadnej skromności uważa, że zapewne będzie... dobrym ojcem! 

- Myślę o tej roli z wielką przyjemnością. Tymczasem sprawdzam się w kontaktach z dziećmi znajomych i testy wypadają pomyślnie. Dzieciaki mnie lubią, z wzajemnością. Łapiemy kontakt - mówił aktor.

Dziś widać, że od słów przeszedł szybko do czynów. I wkrótce będzie bawił własne dziecko, a nie tylko znajomych i przyjaciół.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny
Reklama
Reklama
Reklama