Reklama
Reklama

Maciej Orłoś dopiero co wrócił do TVP, a tu takie wieści. Plotki się potwierdziły

Maciej Orłoś po wieloletniej przerwie powrócił jako prowadzący "Teleexpress", czym wywołał spore poruszenie. Wydawało się, że ponowne zatrudnienie 63-latka na Woronicza to przede wszystkim ukłon w stronę oddanych widzów popularnego serwisu informacyjnego. Teraz okazuje się, że Telewizja Polska ma wobec dziennikarza także inne plany.

Telewizja Polska przechodzi wielką przebudowę

Maciej Orłoś największą sławę zyskał jako wieloletni prowadzący "Teleexpress", jednak prezentera można było oglądać również w głównym wydaniu "Wiadomości", a gościnnie występował także w takich programach jak: "Nie ma jak Polska" czy teleturnieju "300 procent normy". Jego sukces sprawił, że z Telewizją Polską związany był przez dwadzieścia pięć lat.

Niestety - wraz z nadejściem prezesury Jacka Kurskiego Maciej Orłoś postanowił zniknąć z Woronicza. Od tamtego czasu 63-latek często bardzo krytycznie wypowiadał się o swoim byłym pracodawcy i nic nie wskazywało na to, że widzowie TVP kiedykolwiek zobaczą go jeszcze na antenie.

Reklama

Wszystko zmieniło się wraz z nadejściem nowego zarządu mediów publicznych, który postanowił zmodernizować wizerunek stacji i rozwiązać umowę z gwiazdami kojarzącymi się opinii publicznej z "dobrą zmianą".

Maciej Orłoś poprowadzi nowy program w TVP

W związku z przebudową Telewizji Polskiej do pracy w Jedynce i Dwójce powrócili między innymi: Beata Tadla, Katarzyna Dowbor i... Maciej Orłoś. Nietrudno zgadnąć, że słynny dziennikarz ponownie został prowadzącym "Teleexpress".

Teraz okazuje się, że TVP ma wobec niego poważne plany - Maciej Orłoś już niebawem poprowadzi autorski program na antenie stacji. Jak podaje serwis press.pl, będzie to format typu talk-show.

Naprzeciw gwiazdora Telewizji Polskiej zasiądą ciekawi goście - nie zabraknie reprezentantów świata sztuki, mediów i show-biznesu. W nowym cyklu prezentera ma znaleźć się  także miejsce na prezentowanie materiałów archiwalnych.

O szczegółach jak na razie nic więcej nie wiadomo. Zdjęcia do nowej propozycji stacji z Woronicza mają ruszyć jeszcze w te wakacje. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na jesień.

Czy program Macieja Orłosia ma szansę stać się przebojem jesiennej ramówki TVP?

Zobacz też:

Ledwie Chylewska wróciła do TVP, a już takie wieści. Poprowadzi teleturniej

Rafał Brzozowski po odejściu z TVP zaapelował do fanów. Tym będzie się teraz zajmował

Maciej Rock i Maciej Dowbor byli nierozłączną parą prezenterów. Nie wierzy w jego odejście


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy