Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska dadzą sobie drugą szansę? Sensacyjne wieści

Ich małżeństwo rozpadło się po 23 latach, a Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) szybko zaczęła układać sobie życie. Za szybko... Rozczarowana, znów docenia byłego Macieja Kurzajewskiego i wiele wskazuje na to, że znów mogą dać sobie drugą szansę!

"Informuję, że nic już nie łączy mnie z panem Rafałem Krauze, opisywanym jako ‘tajemniczy biznesmen’. Proszę nie łączyć mojego nazwiska z jego" - napisała Paulina Smaszcz, stanowczo odcinając się od mężczyzny, z którym spotykała się od początku lata.

Reklama

Wyjaśniła też, że jej niedawne wyznanie: "Jestem kochana i kocham" dotyczyło nie nowego partnera, ale... synów. Ton, w jakim Paulina się wypowiada, jest zastanawiający. Nie szczędzi Rafałowi złośliwości. 

"To znajomy, który pojawia się na wspólnych imprezach, a jego niechlubna bawidamkowa przeszłość i teraźniejszość mnie już nie dotyczy" - podkreśla.  

Pousuwała też z mediów społecznościowych ich zdjęcia, także to, na którym pozują w czułym uścisku na urodzinach przyjaciółki. Tymczasem jeszcze niedawno tak pisała o łączącej ich relacji :"Ja jestem po rozstaniu, Rafał jest po rozstaniu, każde z nas ma swoje dzieci. Nie mam już czasu i przestrzeni na błędy i porażki".   

Dlaczego Paulina dystansuje się od mężczyzny, z którym planowała przyszłość? 

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewska | Paulina Smaszcz-Kurzjewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »