Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska dadzą sobie drugą szansę? Sensacyjne wieści

Ich małżeństwo rozpadło się po 23 latach, a Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) szybko zaczęła układać sobie życie. Za szybko... Rozczarowana, znów docenia byłego Macieja Kurzajewskiego i wiele wskazuje na to, że znów mogą dać sobie drugą szansę!

"Informuję, że nic już nie łączy mnie z panem Rafałem Krauze, opisywanym jako ‘tajemniczy biznesmen’. Proszę nie łączyć mojego nazwiska z jego" - napisała Paulina Smaszcz, stanowczo odcinając się od mężczyzny, z którym spotykała się od początku lata.

Wyjaśniła też, że jej niedawne wyznanie: "Jestem kochana i kocham" dotyczyło nie nowego partnera, ale... synów. Ton, w jakim Paulina się wypowiada, jest zastanawiający. Nie szczędzi Rafałowi złośliwości. 

"To znajomy, który pojawia się na wspólnych imprezach, a jego niechlubna bawidamkowa przeszłość i teraźniejszość mnie już nie dotyczy" - podkreśla.  

Reklama

Pousuwała też z mediów społecznościowych ich zdjęcia, także to, na którym pozują w czułym uścisku na urodzinach przyjaciółki. Tymczasem jeszcze niedawno tak pisała o łączącej ich relacji :"Ja jestem po rozstaniu, Rafał jest po rozstaniu, każde z nas ma swoje dzieci. Nie mam już czasu i przestrzeni na błędy i porażki".   

Dlaczego Paulina dystansuje się od mężczyzny, z którym planowała przyszłość? 

Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne - ostatnio bardzo się pogubiła. Kryzys w małżeństwie, rozwód, poważne problemy ze zdrowiem odbiły się na jej kondycji psychicznej. Dziennikarka jest niezwykle aktywna w internecie. Publikuje mnóstwo zdjęć oraz złotych myśli. 

Choć nazywa się "kobietą petardą" i stara się motywować do lepszego życia fanki, teraz sama potrzebuje wsparcia. Osobą, która zna ją na wskroś i doskonale rozumie, jest jej były mąż, Maciej. 

Niedawno eksmałżonkowie wybrali się razem z synami na wakacje. Paulina zamieściła zdjęcie z przejażdżki na rowerze. 

"To Maciej Kurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce" - napisała nostalgicznie. 

Dziennikarz do dziś nie zmienił statusu w mediach społecznościowych - widnieje tam: "w związku małżeńskim". Przez lata trwania ich relacji rodzina i wiara były dla nich ogromną wartością. 

Paulina podkreślała, jak mocno zżyta jest z rodzicami męża, którzy przez lata dzielili z nimi dom. 

Gdy w ubiegłym roku zmarł jej ukochany teść, ogromnie to przeżyła. Maciej z kolei coraz częściej zastanawia się, czy na pewno zrobił wszystko, co mógł, aby uratować tę miłość. 

Kiedy dziś obserwuje Paulinę, która ciągle miota się i bierze za bary z życiem, żałuje, że nie dał jej tego, czego potrzebowała: uwagi i docenienia. Niedawno udostępnił w relacji w mediach społecznościowych zdjęcie syna na tle billboardu z wizerunkiem Pauliny. 

Czy chce jej w ten sposób powiedzieć: wciąż jesteś dla mnie ważna?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »