Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Czy dadzą sobie drugą szansę?

Wiadomość o rozstaniu Macieja Kurzajewskiego (46 l.) i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej (46 l.) było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Żona prezentera zabrała głos w tej sprawie i poinformowała, że główną przyczyną rozstania było znikome zainteresowanie Macieja jej osobą. Mimo wszystko spędzili ze sobą święta Bożego Narodzenia. Czy jest jeszcze szansa na ich pojednanie?

W styczniu miała się odbyć ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Czy do niej dojdzie? A może para da sobie jeszcze jedną szansę? 

Reklama

Ostatnie święta Bożego Narodzenia były dla obojga czasem zastanowienia i refleksji. Wszystko wskazuje na to, że spędzili je razem. W tym roku Maciej Kurzajewski mocno zaangażował się w przygotowania. 

Z młodszym synem Julkiem (13 l.) kupili choinkę, prezenty dla bliskich. Do domu na ferie przyjechał też pierworodny, Franciszek (22 l.), który na co dzień studiuje w Stanach. Małżonkowie opublikowali znaczące wpisy. 

Na jednym z filmików Paulina Smaszcz-Kurzajewska  chwaliła męża, że świetnie poradził sobie ze sprawunkami. 

"Czy spotkanie przy stole bez wybaczania i pojednania jest wartością? To człowiek jest najważniejszy"  - snuła rozważania. 

Maciej nie pozostał dłużny i zamieścił romantyczne zdjęcie z widokiem na góry. Pod nim napisał: "Radość, szczęście, rodzina".  

"Przy wigilijnym stole gasną wszystkie spory" - skomentowała Paulina. 

W ten niezwykły czas małżonkowie uświadomili sobie, jak wiele mają do stracenia. Przez 23 lata uchodzili za zgodne, szczęśliwe małżeństwo. Choć los ich nie oszczędzał. Wiele lat temu przeżyli dramat. Paulina na początku szóstego miesiąca ciąży urodziła martwe bliźniaki. Maciek był przy niej, wspierał.

Z próby wyszli zwycięsko i wydawało się, że po tym doświadczeniu już nic ich nie rozdzieli. 

"Jesteś moim przeznaczeniem, spełnieniem, moją drogą, azymutem, barometrem uczuć, idolem, przyjacielem, partnerem" - czule mówiła o mężu Paulina. 

Zapewniała, że do starości ma ochotę się do niego przytulać. On jeszcze niedawno zdradził, że ciągle chodzą na randki. 

"Lubimy się też zaskakiwać prezentami i pomysłami na przeżywanie wspólnych chwil. Najpiękniejsze, że cały czas czujemy się dobrze w swoim towarzystwie" - deklarował Maciej.

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz-Kurzjewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »