Reklama

Reklama

Reklama

Ma dwójkę dzieci z żoną i trójkę z kochankami. Wszystkie ukrywa przed światem

Władimir Putin (69 l.) skrupulatnie, od wielu lat ukrywa swoich najbliższych. Do oficjalnej wiadomości podano, że ma tylko dwie córki. Jednak dzieci rosyjskiego prezydenta jest znacznie więcej. Jest ojcem aż siedmiorga!

Władimir Putin za sprawą skandalicznych decyzji jest dziś na językach mediów na całym świecie. To on, jako prezydent Rosji zaatakował i naruszył granicę Ukrainy.

Niewiele jednak osób, wie o życiu prywatnym drugiego Stalina. Władimir Putin robi wszystko, co może by sekrety rodzinne nie ujrzały światłą dziennego. I wcale mu się nie dziwimy, bo uwierzcie - jest o czym pisać!

Władimir Putin - dzieci, rodzina

Władimir Putin lekceważy zasady rodzinne podobnie, jak i prawo międzynarodowe. Od 28 lipca 1983 do 6 czerwca 2013 był w związku małżeńskim z Ludmiłą Aleksandrowną. Para doczekała się dwóch córek -  Marii i Kateriny. Mimo że oficjalnie o nich wiadomo, to czym się zajmują i nawet to, jak wyglądają, jest skrupulatnie ukrywane. 

Reklama

Jednak Putin nie umiał dotrzymać wierności i podczas długiego małżeństwa wielokrotnie mówiło się o jego przygodnych romansach.

Zdecydowanie ten najgłośniejszy dotyczył Swietłany Kriwonogich. Oni sami nigdy nie potwierdzili romansu, bo Putin był w tamtym czasie szefem Federalnej Służby Bezpieczeństwa, a ona sprzątaczką. Związek z kobietą z niższych sfer za nic nie pasowało do wizerunku silnego "przywódcy" Rosji. 

Wiadomo jednak, że romans zakończył się przywitaniem na świecie córki - Luizy.

To nie koniec czarnych stron Putina. Bo według wielu osób od 2013 roku Władimir jest w związku małżeńskim z kochanką Aliną Kabajewą. Mają także trójkę dzieci - córkę i dwóch synów. 

Niestety to domniemania rosyjskiej pracy, bo żadna z tych informacji, zarówno ślub, jak i narodziny dzieci nie została oficjalnie potwierdzona. Dziennikarze, którzy podali te informacje do opinii publicznej, spotkali się z represjami ze strony władz. 

Choć Władmiri Putin nie dba o życie i dostatek swoich rodaków, nie można tego powiedzieć o jego najbliższych. Córki z byłego małżeństwa i romansu żyją w dostatku i mogą liczyć na pomoc ojca. Co więcej, zadbał także o byłą kochankę, której podarował chociażby ogromny apartament.

Zobacz też:

Złowroga przepowiednia. Co zwiastuje trzecia tajemnica fatimska?

Skandale i romanse Władimira Putina! W tle operacje plastyczne i nieślubne dzieci

Anita Werner wspomina pracę w Kijowie i wspiera Ukrainę: "Drodzy obywatele Ukrainy. Bądźcie"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rosja | Ukraina | Władimir Putin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy