Reklama
Reklama

Skandale i romanse Władimira Putina! W tle operacje plastyczne i nieślubne dzieci

O Władimirze Putinie krąży wiele plotek, niektóre tak często były powtarzane, że uznano je za prawdziwe. Ciężko oddzielić już kłamstwa i zmyślone informacje od tego, co naprawdę prezydent Rosji zrobił. W jego życiu było wiele kobiet, tajemniczych kochanek i nieślubnych dzieci. Podobno miał liczne operacje plastyczne, których ślady dostrzegli wnikliwi eksperci. Mówi się, że tak naprawdę Władimir Putin już nie żyje i zastąpił go sobowtór...

Władimir Putin ma nieślubną córkę Luizę

W latach 90. mówiło się, że Władimira Putina i Swietłanę Kriwonogich łączyło coś więcej. Co prawda żadne z nich nie potwierdziło, że byli w związku, ale plotki o ich romansie powtarzane są do dzisiaj. Ówczesny prezydent Rosji był wtedy szefem Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Swietłana miała pracować w jego otoczeniu, jako sprzątaczka. Uczucie wzięło górę nad kochankami, a owocem ich miłości było dziecko, Luiza. 

Media długo zajmowały się tematem tego romansu i próbowały dojść prawdy. Po latach pojawiły się informacje, że Władimir Putin zajął się ukochaną i ich córką, zaraz po narodzinach Luizy. Zapewnił im życie w dostatku. Otrzymały apartament, akcje bankowe, a nawet kurort narciarski i inne nieruchomości. 

Reklama

Dziwne zniknięcie córki Władimira Putina

Wspomniana już Luiza, właściwie Elizawieta Kriwonogich, była aktywna w mediach społecznościowych, do pewnego momentu... Jakiś czas temu pochwaliła się w sieci wystawnym apartamentem swojej mamy, którego wartość opiewa na ok. 4 miliony dolarów, co na złotówki daje 16 milionów. To właśnie to mieszkanie w Monte Carlo, Władimir Putin miał dać w prezencie Swietłanie Kriwonogich i Luizie.

Zniknięcie Luizy było bardzo dziwne i niepokojące, bowiem stało się to, kilka dni po opublikowaniu zdjęcia z apartamentu. Nastolatka nagle przestała postować i wykasowała większość wpisów, gdzie była widoczna jej twarz i wnętrza mieszkania. Według niektórych mediów, to Władimir Putin miał maczać w tym palce i nakazał córce milczeć. Dlaczego? Ponieważ 18-latka mogła przypadkiem ujawnić prawdę, która byłaby dla niego niewygodna. 

Aktualna kochanka Władimira Putina

Kochanek w życiu Władimira Putina było wiele, ale aktualnie mówi się o gimnastyczce, Alinie Kabajewej. Podobno para doczekała się aż trójki dzieci - córki i dwóch synów. Jednak tak, jak poprzednio, są to jedynie spekulacje. Życie intymne i prywatne prezydenta Rosji objęte jest tajemnicą. Oficjalnie wiemy o dwóch córkach Władimira Putina, Marii i Katerinie, które pochodzą ze związku z Ludmiłą.

Informacje o romansie z gimnastyczką Aliną, zaczęły pojawiać się już dawno temu, ale nikt ich nie potwierdzał, ani im nie zaprzeczał. Podsycił je jednak Aleksiej Nawalny, który wyznał na Twitterze, że Alina i Władimir wzięli ślub na północnym wschodzie Rosji, ale utrzymywali to w tajemnicy. Kabajewa od 4 roku życia trenowała gimnastykę artystyczną. Ma na swoim koncie brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Sydney oraz złoty, zdobyty w Atenach. 

Władimir Putin nie żyje, jego miejsce zajął sobowtór

To chyba jedna z najciekawszych plotek o Władimirze Putinie... Ukraiński portal swit24.pl opublikował sensacyjne informacje, że prezydent Rosji nie żyje i jego miejsce zajął sobowtór! Co więcej, serwis powoływał się na wypowiedź byłej żony Putina, Ludmiły Putin, która podobno zwierzyła się dziennikarzom "Die Welt".

Ludmiła Putin miała wyznać, że mąż przyszedł do niej w nocy i kazał jej wyjechać z córką za granicę. Miesiąc później Władimir zniknął, a na jego miejscu na Kremlu pojawił się... sobowtór. Według AFP Władimir i Ludmiła rozwiedli się w 2013 roku, a to oznacza, że nie wiemy, kto od 9 lat rządzi Rosją.

Szybko jednak wyszło na jaw, że serwis powołujący się na wywiad Ludmiły, rzekomo opublikowany w "Die Welt", dopuścił się manipulacji. Dlaczego? Ponieważ nigdzie takiego artykułu nie ma, a była żona Putina nigdy nie rozmawiała z niemieckim dziennikiem.

Władimir Putin miał operację plastyczną

O tym, że Władimir Putin korzysta z medycyny estetycznej, mówiło się od dawna. Już nie raz wnikliwi eksperci dopatrzyli się na twarzy prezydenta Rosji szczegółów, które jedynie potwierdzają plotki. Jedna z gazet porównała jego aktualne zdjęcia z tymi sprzed lat i wniosek był jeden: zniknęły zmarszczki i worki pod oczami.

Dziennikarze poszli jednak dalej i dokładnie przebadali fotografie Władimira Putina. Ich zdaniem, jego wygląd zmieniał się, ale nigdy gwałtownie. Dopatrzyli się co najmniej trzech operacji plastycznych. Pierwszą miał przejść w 2011 roku. To wtedy zniknął i nie pojawiał się publicznie na żadnych uroczystościach. 

Gdy w końcu wrócił, miał niebywale gładką twarz, a na czole dziwną żółtą smugę. Innym razem, w 2013 roku, prezydent Rosji ukazał się w zupełnie innym wydaniu... z napuchniętą buzią i pozbawiony wszystkich zmarszczek. Według ekspertów, miał to być efekt zastrzyków z botoksu w policzki i czoło.

Zobacz także: Władimir Putin: Geniusz zła czy zwykły szaleniec?

Władimir Putin odchodzi z polityki. Wyznaczył następcę

Rosyjskie prawo przewiduje, że Putin może być prezydentem do 2036 roku. Jednak jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Władimir będzie chciał zrezygnować i wyznaczył już swojego następcę. Politolog Walery Sołowiej udzielił wywiadu dla "Echa Moskwy",  w którym wyznał, że Putin poddał się poważnej operacji.

Oczywiście informacje o problemach zdrowotnych prezydenta Rosji, są objęte tajemnicą i nikt nie ma do nich wglądu. Ale od razu zaczęto jednak spekulować, kto mógłby zastąpić Władimira Putina. Czy jest to osoba z jego otoczenia? Wciąż jednak nie było żadnych oficjalnych doniesień z Kremla. 

Pod lupę wzięto trzydniowe wakacje prezydenta, które spędził głównie na łowieniu ryb i polowaniu. Towarzyszył mu wtedy generał Siergiej Szojgu, który od lat jest ministrem obrony Federacji Rosyjskiej. Według plotek, to właśnie on mógłby zastąpić Władimira Putina. 

Pamiętajcie jednak, że to jedynie plotki. Chociaż, jak to mówią? W każdej plotce jest ziarenko prawdy...?

***

Zobacz także: 

Joanna Opozda rodziła w tym samym szpitalu co Marina. Na jakie luksusy mogła liczyć?

Aleksander Kwaśniewski wyprowadzony z równowagi! Padły wulgaryzmy na wizji!

Damięcka uderza w Putina! "Ciary przeszły po plecach"

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

Nowe przypadki koronawirusa. Dane Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama