Reklama

Reklama

Reklama

"M jak Miłość": fani są wściekli. Wszystko przez jedną aktorkę

Życie w serialu "M jak Miłość" płynie nieubłaganie. Losy bohaterów komplikują się i przecinają wzajemne ścieżki. Szkoda tylko, że scenarzyści nie mają przysłowiowej "głowy na karku" i nie pamiętają o podstawowych kwestiach na planie. Fani skrytykowali na Instagramie ostatnie sceny z serialu i są bardzo wściekli. O co poszło?

"M jak Miłość" to serial, który stał się już kultowy w polskiej popkulturze. Tysiące odcinków wychowały miliony widzów, a z nastolatków grających główne role, wykreował gwiazdy, które utrzymują się na pozycji, jako celebryci, influencerzy lub aktorzy. Okazuje się, że problem tkwi gdzie indziej. Na dodatek rozgrzał widzów do czerwoności.

"M jak Miłość": co z aktorką? Niedopatrzenie scenarzystów!

O tym, że dzieje się coś złego na planie serialu "M jak Miłość" nikt nie chciał potwierdzić. Jednak przed spostrzegawczymi widzami nic się nie ukryje.

Reklama

Serialowa Kinga (Katarzyna Cichopek) w bieżących odcinkach dotyka problem ze zdrowiem. Na szczęście może liczyć na swoją rodzinę. Kingę pociesza zarówno mąż, jak i dzieci. Na jakiś czas Kinga musiała zniknąć z serialu, ponieważ według scenariusza wyjechała do sanatorium. Co jednak ze starszą filmową córką Zduńskich, Lenką? No właśnie, nie widać jej w odcinkach.

"M jak Miłość": fanie nie kryją rozgoryczenia

To odkrycie internautów mocno ich zdziwiło, zdenerwowało i zszokowało. Na oficjalnym Instagramie "M jak Miłość" osttnio dodano jedynie krótki opis: "Witamy w domu".

Widzowie pod postem na Instagramie zaczęli pisać, że czują się oszukani przez scenarzystów, którzy zapominają o postaciach w ich ulubionym serialu!

Pojawiły się między innymi takie komentarze:
"Brakuje mi Lenki - nagle zniknęła i nie wraca, co z nią, zastanawiam się czy wróci".

"Tyle się już wydarzyło u Zduńskich, a Lenki nadal nie ma. Zapadło się im to jedno najstarsze dziecko i jakoś nikt nic o tym nie wspomina. Dziwnie to wygląda. Jako widz, czuje się oszukiwana. Drodzy producenci może szybciej rozwiążcie ten problem."

"A gdzie jest Lenka?" Lenkę to chyba na stałe w sanatorium zamknęli, nawet scenarzyści o tej postaci zapomnieli" - czytamy od niezadowolonych fanów serialu.

Faktycznie brakuje Lenki?

Zobacz też:

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Jacek Łęski z TVP utyskuje na zachowanie Zełenskiego! Tak potraktował dziennikarzy z Polski!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy