Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łukasz Nowicki nie podoba się już żonie?! Co się stało?

Łukasz Nowicki (43 l.) po głośnym rozwodzie z Haliną Mlynkovą w 2012 roku, znalazł szczęście u boku Olgi Paszkowskiej. Nowa żona stara się dbać o ukochanego pod każdym względem!

Gwiazdor bardzo przeżył rozwód z Halinką, dość długo zajęło mu uporanie się z tak poważną życiową zmianą. Jednak gdy w jego życiu pojawiła się Olga, wszystko na nowo nabrało sensu!

Reklama

Paszkowska rozpieszczała Łukasza pod każdym względem, jak się okazało, również pod kulinarnym! Od ślubu minęło zaledwie 6 miesięcy, a aktor przytył 10 kilo!

Nowicki nigdy wcześniej nie miał problemów ze swoją wagą, więc tym bardziej może dziwić jego nadwaga. Taka zmiana nie spodobała się nowej żonie i postanowiła zadbać o dietę partnera.

Sam celebryta nie bardzo przejął się przyrostem wagi, więc to Olga zaczęła zmieniać mu jadłospis na zdrowszy i postanowiła postarać się, by aktor po prostu mniej jadł.

Jak donosi tabloid "Fakt", pakuje mu do pracy gotowe dania i przypomina o regularnym jedzeniu. Nowicki absolutnie nie obraził się na żonę, o sugestie dotyczące jego tuszy, wręcz przeciwnie!

Jest zachwycony tym, że żona tak bardzo o niego dba i martwi się o jego zdrowie. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje