Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska: Miłość kwitnie

Łukasz Nowicki (43 l.) i jego żona nie mogą się sobą nacieszyć! Czułości nie szczędzą sobie także w miejscach publicznych, co ostatnio uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy.

Wczesne popołudnie na stołecznej Saskiej Kępie. Słońce przygrzewa i w powietrzu pachnie już wiosną. Grzechem byłoby nie skorzystać z tak pięknej aury. Nie zaskakuje więc, że kto nie musi siedzieć w biurze, spędza czas na powietrzu. I tak, mimo że to środek dnia, jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy tętni życiem. Kawiarniane ogródki wypełnione niemal po brzegi, spacerowicze, rowerzyści... A wśród nich oni - Łukasz Nowicki z żoną Olgą Paszkowską (30 l.).

Reklama

Na Saską Kępę aktorska para przyjechała na rowerach. Zatrzymali się przy ogródku słynącej z podobno najlepszej kawy. Tam czekała na nich przyjaciółka. Usiedli przy stoliku. Długi czas rozkoszowali się pogawędką w promieniach słońca i przy aromatycznym kawowym naparze. Potem poszli jeszcze przekąsić coś w jednej z tutejszych orientalnych restauracji.

Przez cały czas Olga i Łukasz wyglądali na zrelaksowanych. Nie szczędzili sobie czułości. Widać, że są bardzo zakochani. W szczęściu witają tegoroczną wiosnę. Wyjątkową, bo ich pierwszą odkąd zostali małżeństwem.

Olgę Łukasz poznał dwa i pół roku temu. Podobnie jak on - także ma za sobą aktorskie doświadczenie. Skończyła Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie i tam także debiutowała na scenie. Potem grała w w Lubuskim Teatrze im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Szerszej publiczności kojarzy się z rolami w popularnych serialach "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość". Ale od pewnego czasu Olga bardziej niż na aktorstwie skupia się na prowadzeniu prywatnego przedszkola i na byciu instruktorką jogi.

Pojawienie się Olgi wniosło powiew świeżości w życie 13 lat starszego od niej Łukasza. Przypomnijmy, że aktor wiosną 2012 rozstał się po 9 latach małżeństwa z Haliną Młynkovą. Wprawdzie zgodnie wtórował piosenkarce, że rozwodzą się bez orzekania o winie i w przyjaźni, ale czuć było, że decyzja raczej bardziej leżała po stronie Haliny. Niedługo po rozwodzie ona na kilka miesięcy związała się z operatorem filmowym i reżyserem, wdowcem po zmarłej w 2012 roku założycielce Fundacji Rak’n’Roll, Magdalenie Prokopowicz.

W walentynki 2 lata temu Młynkova poślubiła natomiast czeskiego muzyka i menedżera Leszka Wronkę. Łukasz tymczasem potrzebował więcej czasu, by ułożyć sobie życie na nowo. Wdał się w kilka przelotnych znajomości.Tygodnik "Życie na gorąco" pisał o jego nocnych randkach. Pojawiał się w towarzystwie pewnej telewizyjnej makijażystki, potem uroczej blondynki spoza show-biznesu.

Jednak dopiero Olga sprawiła, że znów zaczął myśleć o poważnym związku. Pobrali się 5 miesięcy temu podczas egzotycznych wakacji na Bali. Z daleka od fleszy fotoreporterów. Wesele miesiąc później w Polsce też wyprawili jedynie dla rodziny i najbliższych znajomych. Pod Płońskiem 70 gości bawiło się do 6 rano.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje